SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TAJEMNICE KREATYNY - S. AMBROZIAK

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dwa pytanie pomocnicze:

a spozywasz duze ilosci miesa ?
zwlaszcza czerwonego ?

probowales roznych rodzajow kreatyn ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czerwonego to nie jadam zbyt dużo

próbowałem i mono i jabłko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
A jak długo brałeś? Też kiedyś myślałem, że na mnie nie działa. Robiłem parę podchodów i gdy po 4 tygodniach suplementacji nie zauważałem zmian przerywałem. W końcu jeden z cykli pociągnąłem dłużej i efekty przyszyły dopiero na początku 6 tygodnia suplementacji. Co jeszcze jedno, wzrost siły na CP odczuwam już po paru dniach, ale to może zasługa aakg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem 6 tygodni

w sumie to działał na mnie chyba dobrze pod względem siły tribulus 90 olimpu łączony tribulusem treka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli spozywasz stack
trudno wskazac jednostkowego 'winowajce'

zachodzi synergia - stad moja pochwala stackow (jesli stac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11087
https://www.sfd.pl/mono_+_4-5l_wody-t327363-s3.html
Panie ambroziak wypowiadał się pan w moim temacie. Odnośnie tego że podczas cyklu na monohydracie (Universala) dosyć szybko mój organizm eliminuje wodę z organizmu...i teraz ja się zastanawiam czy wogóle ten monohydrat na mnie działa ? skoro woda zostaje tak szybko eliminowana z organizmu (magnez oczywiście biorę)

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
organizm eliminuje nadmiar wody
jesli spozywasz jej bardzo duzo jest to proces poprawny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Solar - czy to po każdym monohydracie masz takie objawy?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11087
To jest mój pierwszy cykl na monohydracie tak więc niestety nie mogę porównać z innymi

Edit: Właśnie wróciłem z 1.5 godzinnego treningu i...
Podczas treningu (1.5h) wypiłem 1.5 litra wody, a do WC chodziłem aż z 3 razy podczas niego. Po treningu jak wziąłem 5g kreatyny (po 10 minutach mix Gainer + ostrowia) i wróciłem po 20 minutach do domu to znowu musiałem pójść do WC.
Dlaczego tak szybko woda zostaje eliminowana z mojego organizmu ? (jak nie brałem kreatyny to podczas treningu chodziłem tylko raz do WC)

Zmieniony przez - salaros w dniu 2007-04-20 19:27:46

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Solar - napisałem Ci na priva.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które białko najlepsze na rano?

Następny temat

BCAA + HMB ??

WHEY premium