SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TAE-BO na video

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oientujecie sie moze czy mozna W Polsce (np w Warszawie:) kupic kasety video do Tae-bo???

Sveta
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie wiecie??? Jednym slowem klapa...:( ..nie mozna tego u nas kupic..

Sveta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna kupic w Polsce, widzialem reklame w jakims tele - sklepie chyba mango sprawdz www.mango.com.pl

" Jeden strzał, jeden trup"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki, sprawdzilam. Niestety ci z "mango" tego nie maja ale faktycznie slyszalam, ze taka reklama sie pojawila gdzies w tele-zakupach... wiec nie trace nadziei i szukam dalej.

Sveta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak znajdziesz to daj znac na forum ja również szukam ,ale jak narazie bezużytacznie

janka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna je kupic w TV shopie, 4 kasety za 199zl. Tel (0 22) 673 12 12. Jesli jestes nimi Janka powaznie zainteresowana to mam propozycje zmniejszenia kosztow :) To oczywiscie do omowienia w prywatnym mailu. Napisalam e-mail na konto, ktore podajesz w profilu ale chyba jest jakis problem z tym adresem albo nie wiem z czym.... bo komp nie chce mi tego przeslac. Ewentualnie prosze wiec o mail na konto, ktore ja podaje.

Sveta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc sveta juz wysłalam ci odpowiec, a moze jeszcze byłby jakis chetny im wiecej osób tym lepiej i taniej

janka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
a moze wiecie gdzie sa jakies pokazy a najlepiej szkolenia w TAE-BO ????

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co ja wiem to ze szkoleniami jest raczej kiepsko.., trzeba sie samemu wyszkolic:). Mozna oczywiscie zobaczyc jak prowadza to inni. W Poznaniu tae-bo jest w "NIKU" (klub fitness). Osobiscie uwazam, ze jesli ktos jest juz np instruktorem aerobiku i do tego ma kilkuletnie przynajmniej doswiadczenie w sztukach walki (karate, tekwondo,etc..) to wystarczy kilka kaset video zeby poznac "mysl przewodnia" :) tae-bo.

Sveta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2663
mowicie o wspolnym zakupie kaset, ale jak chcecie to zrobic jesli mieszkamy najprawdopodobniej w roznych miastach (ja jestem z 3miasta), jak macie pomysl to czekam na propozycje

domena

domena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc domena niezle sie sklada ja tez jestem z 3miasta, wiec pozostalby nam kontakt z sveta. Obecnie jestem z nia w kontakcie jesli jestes zainteresowana daj mi znac na adres [email protected] Czekam Janka

janka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kaszka Bebiko cos daje?

Następny temat

serek homogenizowany 0%

WHEY premium