SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3 dla kobiety przy zastoju wagi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
a ja mysle, ze rozwodzimy sie kilka stron juz nad tematem, a autorka nie podjela sama zadnych dzialan, aby cos zmienic z tego co napisalismy.
byc moze nasze informacje sa szczatkowe, jednak skoro masz pieniazki zeby zaplacic jakiemus jelopowi za Twoje prowadzenie, bo przepraszam tak mozna nazwac goscia, ktory chce bawic sie w lekarza i Cie leczyc, a nie pomoc Ci schudnac, to zawsze mozna poszukac osoby bardziej komptetentnej, ktora nie zrobi Ci krzywdy

druga sprawa, jestes dorosla, czytac tez umiesz, mozna skorzystac z dzialow tematycznych jak odzywianie i trening i tam krok po roku wszystko przestudiowac, i na chwile obecna bys miala juz trening, jadlospis i mase doswiadczenia, ktore bys zdobyla w toku przeczytach info
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Sporo osób też w prost nie napsize brałam to i tamto i mi się coś zrobiło, niektórzy się wstydzą pisac, lub nie wiedzą nawet ze jakichś się problemów nabawiły a za jakiś czas coś wyjdzie i nie połączą tego ze to wina akurat tego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 279
Moja koleżanka byla otyla i chciala schudnąć 40kg . Najpierw brala yohambine potem salbutamol na koniec jak malo waga szla to wzięła t3 schudla w ciagu roku 43kg.
Kompletnie inny człowiek. Usmiechniety znalazla chlopaka . Zdrowie dobre ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Przykład niestety trochę niepoważny. Nie ma to zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jw i nie ma za duzo wspolnego z ty dziale

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o Nitrobolon

Następny temat

Storm universal

WHEY premium