SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3 czy novothyral

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 30
Mi lekarz przepisał novo, bo mam niedoczynność i ciekawi mnie kiedy mogę spodziewać się widocznych efektów bo jeśli chodzi o samopoczucie to jest różnica o 180stopni a metabolizm też mam wrazenie się podkręcil. Ciekawi mnie tylko kiedy są widoczne efekty stąd moje pytanie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jaki wynik ft3 ale nie w % ???


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-03-12 19:44:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 30
3,18 taki jak jest załączony wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94141 Napisanych postów 363993 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667762
to są wyniki przed rozpoczęciem leczenia czy już w trakcie brania leków??
dawka już jest ustalona czy w trakcie modyfikacji??
ile novo bierzesz ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15983 Napisanych postów 17996 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196128
Na razie masz wynik w dolnej granicy normy. My bierzemy t3 żeby mieć ponad normę, wtedy czuć jak organizm przyśpiesza. Jaka dawka leci i jaki był poziom ft3 przed brakiem novo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 30
To jest wynik badania kilka dni przed braniem novo (do tego jeszcze TSH podwyższone standardowo dwukrotnie + Hashimoto). Lekarz zalecił 100 T4 i 20T3. Na początku bałam się, że te 20mcg mnie zabije więc brałam pół tab novo i euthyrox (żeby mieć 100mcg T4 a T3 10mcg)- nie było skutków ubocznych więc zaczęłam brać dawkę taka dokładnie jak zalecił endo. Szczerze mówiąc sama mu zasugerowałam że chce coś z T3 a nie tylko euthyrox bo u mnie konwersji Nie było w ogóle i podejrzewam że mogłobyc tak że sam euthyrox konwertować mógł ale jedynie w rT3 zatem pogarsza sprawę ( ale to tylko moje domniemanie bo nie badając rT3)-sorry za ten wywód :p o dzięki za Wasze odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94141 Napisanych postów 363993 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667762
trzeba by sprawdzić jak teraz jest z wynikami na novo już

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15983 Napisanych postów 17996 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196128
Dokładnie. Zrób badania i ewentualnie trzymaj ft3 w górnej granicy normy lub lekko powyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 30
Po jakim czasie brania novo zrobić wyniki?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15983 Napisanych postów 17996 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196128
Po 3-4 dniach
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BADANIA PO PCT ZŁE SAMOPOCZUCIE I LIBIDO

Następny temat

Propek +npp jak przeprowadzić cykl kompleksowo?

WHEY premium