SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

T3 czy novothyral

Wysłana -
Mi lekarz przepisał novo, bo mam niedoczynność i ciekawi mnie kiedy mogę spodziewać się widocznych efektów bo jeśli chodzi o samopoczucie to jest różnica o 180stopni a metabolizm też mam wrazenie się podkręcil. Ciekawi mnie tylko kiedy są widoczne efekty stąd moje pytanie :)

Wysłana -
Jaki wynik ft3 ale nie w % ???


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-03-12 19:44:32
Wysłana -
3,18 taki jak jest załączony wyżej
Wysłana -
to są wyniki przed rozpoczęciem leczenia czy już w trakcie brania leków??
dawka już jest ustalona czy w trakcie modyfikacji??
ile novo bierzesz ?
Wysłana -
Na razie masz wynik w dolnej granicy normy. My bierzemy t3 żeby mieć ponad normę, wtedy czuć jak organizm przyśpiesza. Jaka dawka leci i jaki był poziom ft3 przed brakiem novo?
Wysłana -
To jest wynik badania kilka dni przed braniem novo (do tego jeszcze TSH podwyższone standardowo dwukrotnie + Hashimoto). Lekarz zalecił 100 T4 i 20T3. Na początku bałam się, że te 20mcg mnie zabije więc brałam pół tab novo i euthyrox (żeby mieć 100mcg T4 a T3 10mcg)- nie było skutków ubocznych więc zaczęłam brać dawkę taka dokładnie jak zalecił endo. Szczerze mówiąc sama mu zasugerowałam że chce coś z T3 a nie tylko euthyrox bo u mnie konwersji Nie było w ogóle i podejrzewam że mogłobyc tak że sam euthyrox konwertować mógł ale jedynie w rT3 zatem pogarsza sprawę ( ale to tylko moje domniemanie bo nie badając rT3)-sorry za ten wywód :p o dzięki za Wasze odpowiedzi
Wysłana -
trzeba by sprawdzić jak teraz jest z wynikami na novo już
Wysłana -
Dokładnie. Zrób badania i ewentualnie trzymaj ft3 w górnej granicy normy lub lekko powyżej
Wysłana -
Po jakim czasie brania novo zrobić wyniki?
Wysłana -
Po 3-4 dniach
Strona 6 z 6
Dodaj odpowiedź