SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszcze w koktajlu

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie tłuszcze mogę dodać do koktajlu (owoce + odżywka) przed treningiem na śniadanie, aby czuć się lekko na treningu (oprócz oleju koko)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
a ile tego fatu potrzebujesz? do owoców i odżywki fajnie wkomponowałaby się śmietanka 30% ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Zdecydowanie śmietanka będzie pasować pod względem smakowym dzięki czemu otrzymasz mleczny koktajl

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4316
Ew. dobrej jakości masełko orzechowe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Nabiał odpada A wiórki kokosowe i niewielki dodatek jakiś orzechów może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 960
ja dodawałem wiórki kokosowe, orzechy raczej też mogą być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
wiórki, olej koosowy ok, co do orzechów zależy jakie ilości, nalezy pamiętać że orzechy są ciężko strawne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Tak, to wiem, że orzechy są ciężkostrawne, ale np 4 brazylijskie i łyżka wiórków kokosowych będzie w porządku jeśli chodzi o tłuszcze? Nie spowoduje to uczucia ciężkości na żołądku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Po takiej ilości orzechów/wiórków nie powinieneś mieć jakichkolwiek problemów.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Takie ilosci Ci nie zaszkodzą, spokojnie mozesz je sobie dodawać, dlaczego nie pytasz się o to w swoim temacie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
anubis84
Takie ilosci Ci nie zaszkodzą, spokojnie mozesz je sobie dodawać, dlaczego nie pytasz się o to w swoim temacie


Bo przypadkowo tutaj napisałam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie a sylwetka

Następny temat

Wiórki a olej kokosowy

WHEY premium