SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Tłuszcze po treningu ?

Wysłana -
Hey, jeśli zaraz po treningu zjem banana i popije białkiem w prochu to mogę później w "normalnym" posiłku po treningu dostarczyć 30 g tłuszczu? Dodam że jestem na redukcji.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Śmiało możesz dodać tłuszcze do posiłku. Nawet gdybyś nie pił odżywki z bananem bezpośrednio po.
Wysłana -
tak, mozesz
Wysłana -
Ok dzięki, mam jeszcze pytanie czy to białko i banan mogę wszamać dosłownie 30 sekund po treningu czy trochę poczekać ? Teraz wygląda to tak że kończę ostatnią serię, rozciągam się i dosłownie zaraz po jem banana popijając białkiem a za godzinę jem normalny posiłek może być?
Wysłana -
Lepiej odczekać kilkanaście minut , pozwolić układowi trawienny wrócić do równowagi
Wysłana -
Ok czyli kończę trening, rozciągam się, czekam z 15 min i wcinam banan z białkiem a po godzinie posiłek tak ?
Wysłana -
Może być
Wysłana -
Możesz tak robić. Jak Ci wygodniej. Nie jest to szczególnie istotne.
Wysłana -
Ok dzięki, gdzieś wyczytałem że jak zaraz po treningu wypije samo białko bez węgli to organizm wykorzysta to do wyrównania strat energetycznych, ale jak nie ma znaczenia to mnie uspokoiliście.
Wysłana -
Taka możliwość istnieje, np. w przypadku wypicia odżywki mocno przetworzonej np. WPH/WPI w czasie ketozy.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź