SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszcze nasycone.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyka ma ogon i rogi!!!

sie wie, sikorki na to lecą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5638
A ja się zastanawiam czy udział tłuszczy nasyconych w diecie mam jakiś wpływ na kobiece hormony (estrogeny) może ktośz was pamieta jak opisywałam swoje problemy kiedyś... Mam za niski poziom estradiolu, obecnie jestem na pigułach (estradiol + progesteron), tylko że po odstawieniu bedą problemy z utrzymaniem ich poziomu w normie (już to przerabiałam rok temu). Ile powinnam jeść dziennie tłuszczy zwierzecych ? Mam 176cm i 51kg aha i prawie 16 lat. Oczywiście porszę o rady ,,mniej więcej'' bo wiadomo że nie jesteście wróżkami. ;)

http://tiny url.com/kqtvrzb

Ania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dołącz do diety produkty z soi - wyraźnie podnoszą poziom estrogenów

sorry ale wiecvej nie mam czasu pisać, ale inni Ci na pewno zaraz dopiszą szczegóły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Tak, jak napisał Tyka, dołącz soję, która zawiera izoflawony, które przyłączają się do receptorów estrogenowych i powodują wytwarzanie estrogenów przez organizm. Tłuszcze też wpływają na większy poziom estrogenów, ciężko jednak powiedzieć, jak bardzo nasycone. Jednak przy zaburzeniach produkcji hormonów płciowych żeńskich zazwyczaj zaleca się przytyć, gdyż komórki tłuszczowe również produkują estrogeny.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
ok. powinno się zakończyć na wypowiedzi kanarka kto miał rację, kto nie, kto atakował, kto się bronił - nieważne..., niech każdy sam sobie ocenii, jeśli nie ma lepszego zajęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5638
Wiecie z soją już próbowałam , codziennie jadłam porcję gotowanej/i/lub pasztety sojowe, kotlety sojowe i jej różne przetwory(tofu itp), a nawt przez 2 miesiace brałam taki gotowy preparat (Naturapia)z wyciagiem z soi i pluskwicy groniastej(działa kilkakrtonie silniej)i nic nie dało. No cóż moze ta hormonoterapia mi wreszcie pomoże.

http://tiny url.com/kqtvrzb

Ania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
spróbuj odżywki sojowej (np. olimp sojavit)
oraz

to tak jak dopingiem - jest wiele substancji podnoszących jedne czy drugie hormony ale to się ma zazwyczaj nijak do podania tegoż danego hormonu z zewnątrz ... i tak będzie prawdopodobnie w Twoim przypadku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

basen - właściwości

Następny temat

makaron z czym??

WHEY premium