SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszcz na biodrach ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak wiem, ten temat juz był wałkowany i BŁAGAM nie odsyłajcie mnie do wyszukiwarki i do archiwum, bo tam nic prawie nie znalazłem ciekawego oprócz tego, że trzeba ćwiczyć na twistere (!?), ale przejdźmy do konkretów:

Chodzi o to, że mam troszke :) tłuszczy w okolicach bioder i chce go spalić, tylko nie wiem w jaki sposób. Chodzi o to, żeby go spalić w warunkach domowych + jazda na rowerze + bieganie i takei tam, jest taka możliwość, a może jakiś ćwiczeń mam się przestrzegać np. mieście skośne ?

Wiem też o tym, ze potrzebna jest dieta :)

Z góry dzięki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
taaaa bieganie na pewno jest dobre jak kazda forma aerobów ale to Ci już tu eksperci wyjaśnią ..
mnie zastanawia o jakich partiach ciała mówisz bo moje skośne sa troszkę od bioder i mają sie całkiem dobrze a na biodrach niestety trochę się tego tłuszczyku ma ..

Moze poza tym napisz cos wiecej o sobie np. czy ćwiczysz regularnie , skoro wiesz ze dieta jest konieczna czy stosujesz jakąś ??
I naprawdę warto zajrzeć do postu Si2 tam znajdziesz baardzo wiele .





Zmieniony przez - Shelly w dniu 2003-03-15 22:55:57

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Z podanych informacji trudno cokolwiek wywnioskowac- ile masz lat, czy masz sporą nadwage, lub niedowage ale chcesz sie pozbyc odrobiny tluszczyku, nie wiemy czy przypadkiem nie cwiczysz silowo i dodatkowo musisz zabezpieczyc sie przed katabolizmem...czy masz ze sportem doczynienia od dawna, czy jeszcze nigdy nie cwiczyles...

wypelnij profil, podaj istotne informacje...

narazie moge ci polecic to co wszystkim na spalenie tluszczu- aeroby conajmniej 4 razy w tygodniu po 40-90 minut.W twoim przypadku najlepiej biegi...

------------------------------------------
"Eventually the body gives in and says, "Fine you want fatty acids? Here's your fatty acids."

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm, młody jestem :) No bo mam 15 lat, nadwage nawet nie wiem czy mam, a jak tak to nieznaczną, chodzi tylko o tłuszcz na biodrach, dieta, hmm, na pewno odrzuce słodycze i zmiejsze ilosć spożywanych posiłków (a proposs :P czy piscie takich napojów np. Powerade podczas biegania może być niewłaściwe - bo to przecież są węglowodany ..) ćwiczyć, ćwiczyłem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Picie tego nie ma najmniejszego sensu przy treningu odchudzającym- co wiecej- spowodowaloby to zmiane zrodla energii-zamiast spalać tluszcz, organizm przezucilby sie spowrotem na energie z napoju, bo cukry proste spala sie znacznie prosciej niz lipidy.
Tak jak juz wczesniej bylo napisane, w twoim przypadku najlepsze bylyby biegi...orbitrek tez byłby OK.

Skoro masz 15 lat to nie szalej zbytnio z treningami- jestes w fazie maksymalnego wzrosty, po co dodatkowo obciazac stawy treningiem silowym.Z silownia poczekaj jeszcze z rok, a jak juz musisz, to pracuj na ciezarach 60% i rob wolne powtorzenia, przynosi bardzo dobre efekty...

W twoim wieku to na diety za wczesnie...po prostu zapomnij o cukrach prostych i wszelkich dan opartych o smazone ziemniaki(chipsy itp), dan typu fast-food... jedz zywnosc bogatą w bialko i bedzie OK

------------------------------------------
"Eventually the body gives in and says, "Fine you want fatty acids? Here's your fatty acids."

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, czyli najlepsze w takim wypadku jest picie wody ? np. Nałęczowianka ... ? Nie wiem juz chyba Ci dałęm SG'a, a jazda na rowerze np. z 4 godziny dziennie może zastąpić bieganie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Oczywiscie ze mozna- moze to być bieganie, basen, stepper, kazde aeroby. Jak wydolisz 4 godzniy...

------------------------------------------
"Eventually the body gives in and says, "Fine you want fatty acids? Here's your fatty acids."

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co warto wiedzieć decydując sie na odchudzanie

Następny temat

pytanie do kobiet

WHEY premium