SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszcz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 175
Witam.
Mam pytanie, mam dietę na redukcje. To moje początki wiec wole zapytać
Mam wsaystko wyliczone, wliczylem tez oliwę z oliwek która używam do kurczaka .
I teraz pytanie :) czy lepiej robić kurczaka na parze a dodać tłuszcz z czegoś innego czy tak zostawić ? Chyba taki spalony tłuszcz z kurczaka nie jest za bardzo zdrowy co ?
Co o tym myślicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 175
Chciałbym zapytać o coś jeszcze.
Bo rozłożyłem sobie wszystko na 4 posiłki.
Czy w 1 posiłku lepiej przyjąć same białko i tłuszcz czy płatki owsiane tez będą dobre byle się wszystko zgadzało przez cały dzien???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
oliwa z oliwek nie za bardzo się nadaje do długiej obróbki cieplnej, lepszy w tym wypadku byłby olej kokosowy lub masło klarowane, ale tak jak mówisz lepiej dodać tłuszcz, aczkolwiek nie musisz rezygnować ze smażenia i przyrządzić go na tłuszczu w sprayu praktycznie pozbawioneog kalorii
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Cooking_Spray_Canola_Oil-opis38686.html

co do rozłożenia makroskładników, to ogólnie liczy się nawet nei tyle dzienna co tygodniowa podaż, ale rozpatrując cały dzień możesz jako pierwsyz posiłek przyjąć białkowo tłuszczowy, a reszta zbilansowane posiłku B+W+T, u mnie bardzo dobrze się sprawdza CBL, czyli do treningu jem białko+tłuszcz, a po treningu węglowodany+białko a tłuszcz już mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Kurczak nie wymaga długotrwałej obróbki termicznej, wiec tłuszcz do niej użyty (olej kokosowy/oliwa/masło klarowane/smalec) nie powinien się spalić

W sumie niezależnie od tego, co smażysz i na czym smażysz - nie powinno to trwać długo i powodować przypalania potraw.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 175
Mam jeszcze pytanko na szybko.
Biorę spalacz tłuszczu thermo drine w płynie bo kaps nie mogę przekonać, i czy mogę do tego dodać jakiś spalacz miejscowy ? Np na dolna cześć brzucha ? Bo tam nic się nie rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie ma takich cudownych środków. Jak nie ma efektów to skup się na podstawach, a nie szukasz zmian w szczegółach. Dieta i treningi będą istotne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 175
A może dołożyć jadę rowerem lub bieganie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
zwiększy to na pewno wydatek energetyczny, a trening siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Być może napisałem niezrozumiale. Wrzuć swoją dietę i treningi.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Oliwy czy innego tluszczu dajesz tyle o ile aby tylko usmażyć i aby potrawa w tym nie pływala.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Raz smaż - dla smaku, raz sobie gotuj, ale pamiętaj, że masz inne rodzaje tłuszczu https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html#post1 nie tylko oleje na których smażysz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada w diecie na mase.

Następny temat

Niskokaloryczne zamienniki makaronu i ryżu.

WHEY premium