SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TŁUSTE

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
hej Binui,zawsze uważałem ciebie za znawce od tłustego żarcia,fakt ten temat też mi jest dość dobrze znany.Właśnie od dziś na jakieś 2-3 miesiące wchodzę na TŁUSTE i mam pytania ,ciekawe co o tym sądzisz .1."Jak widzisz spożywanie kreatyny na diecie tłustej" 2."Co sądzisz o posiłku po treningowym w postaci chałwy (to 30g F,30g W, 20g B). A jeszcze jedno moje proporcje to 1:1 (T/B) i węgle około 50g dziennie (wliczjąc tą chałwę )
POZDRAWIAM

p.s a jak widzisz sprawe suplementacji w tłustym żarciu czy HMB ,fat burnery wpływają jakos negatywnie na organizm


Zmieniony przez - FabioBB w dniu 2001-12-16 19:34:41

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
BST wiem ,że dietka jest superowata tylko chciałem się upewnić w paru sprawach ,choć efekty miałem niezłe za 1 razem. I jak BST dalej jesz tłusto czy odpusciłes już ? POZDRAWIAM

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Fabio a jeśli to nie tajemnica to co Cie skłoniło do tak drastycznej zmiany diety??


Pozdrawiam

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
Kain stosowałem już 2 razy Tłuste ,ale nie dłużej niż 2-3 miesiące i miałem efekty dobre ,a poza tym czułem sie świetnie,więc teraz znów na 2-3 miechy chce wskoczyc na tłuste ,a potem znów węgle .Musi byc jakies zróżnicowanie w diecie ))

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Ok dzieki


Pozdrawiam

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
'Właśnie od dziś na jakieś 2-3 miesiące wchodzę na TŁUSTE i mam pytania ,ciekawe co o tym sądzisz .1."Jak widzisz spożywanie kreatyny na diecie tłustej" '

Wg mnie w zwiazku z tym, iz kreatyna wplywa na uwodnienie miesni (wespol z glukoza), a o to na takiej diecie trudno, nie ma wiekszego sensu, chyba, ze bedziesz ja stosowal jako przyspieszacza regeneracji (bo i taki zastosowanie ma)
Jesli tak to 3 g przed treningiem i 3 po bedzie OK

'2."Co sądzisz o posiłku po treningowym w postaci chałwy (to 30g F,30g W, 20g B). A jeszcze jedno moje proporcje to 1:1 (T/B) i węgle około 50g dziennie (wliczjąc tą chałwę )'

No kolega ma 'slodki zab', ale ktorz go nie ma

Powaznie mowiac posilek po treningowy na tego typu diecie ma znacznie miejsze znaczenie niz na diecie weglowodanowej (brak mozliwosci szybkiego i wystarczajacego doladowania miesni glukoza). Oczywiscie po treningu wazne jest dostarczenie kalorii do organiznmu i w takim celu chalwa moze sluzyc (choc nie jest to najzdrowszy produkt)
BTW przy 50 g ww, bedzie ci trudnow wejsc w ketoze (chyba ze nie masz takigo zamiaru)
Czy 'proporcje to 1:1 (T/B) ' tycza gramow czy tez kalorii?

'p.s a jak widzisz sprawe suplementacji w tłustym żarciu czy HMB ,fat burnery wpływają jakos negatywnie na organizm'

Moje zdanie na temat suplementow jest chyba ogolnie znane, zal mi pieniedzy na cos co nawet jesli zbytnio nie szkodzi, to nie wiele tez daje wzamian. Jedenym znanym srodkiem typu Fat-burn (ktory dziala) jest kombinacja ECA, ale jej ewentualne skutki uboczne sa znaczne i zapewne o nich wiesz, wiec nie bede sie o nich rozpisywal.
I temu rowniez jestem przeciwny, choc z innych wzgledow (bezpieczenstwo i zdrowie ponad wszystko)
Pozdrawiam i powodzenia
PS
Moze pomysl o CKD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
Hej BINIU!
też zrobiłem analize i doszedłem do wniosku że KREATYNA nie ma sensu ,a ty mnie o tym całkowicie uświadomiłeś.
1:1 to stosunke gramów .Węgle jescze bardziej postanowiłem obciąć tzn. rano 2 tosty co daje koło 15g węgli,a po treningu 50g chałwy co daje około 20g węgli.Co ty na to?? Aha a HMB myslisz że niejest sensownym przy tego rodzaju diecie ,biorąc pod uwage że używam go juz 2 miesiące. Powiedz czy po 10 dniach takiej diety robic ładowanie węglami? Wiesz ilość tłuszczów zwierzęcych w tej diecie to prawie 100% (chodzi o tłuszcze) Z góry dzięki za odpowiedż

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
'1:1 to stosunke gramów .Węgle jescze bardziej postanowiłem obciąć tzn. rano 2 tosty co daje koło 15g węgli,a po treningu 50g chałwy co daje około 20g węgli.Co ty na to?? '

Moim zdaniem te nie wielka ilosc wegli dziennie lepiej (z punktu widzenia zdrowotnego) podzielic miedzy warzywa, oraz ew. owoce. Po co te tosty???

'Aha a HMB myslisz że niejest sensownym przy tego rodzaju diecie ,biorąc pod uwage że używam go juz 2 miesiące. '

Czy jestes zadowolony z efektow? Jesli tak to nie widze przeciwskazan do dalszego wspomagania

'Powiedz czy po 10 dniach takiej diety robic ładowanie węglami? Wiesz ilość tłuszczów zwierzęcych w tej diecie to prawie 100% (chodzi o tłuszcze)'

Po okolo 2 tygodniach mozesz pomyslec o CKD czyli planowane 'ladowanie ww'
Nie jest to konieczne, ale niektorym pomaga w szybszym zdobywaniu miesni (i lepszym treningu)

Troche informacji na ten temat masz pod innym postem w tym dziale, jesli to nie wystarczy pisz
TAki typ diety nie wymaga 100% tluszczy zwierzecych
(ani nawet zblizonego profilu). Sa one po prostu lawiej dostepne, no i tansze. Polecam jako dodatek do tluszczy zwirzecych olej z oliwy, z lnu, oraz zwierzecy olej z ryb glebinowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
Mówisz po co te tosty.Poprostu tosty jem do sniadania czyli jajecznicy z 5 jaj na boczku z zółtym serem i pieczarkami.
Powiadasz CDK ,no może tego spróbuje ,ale mam pytanie czy wtedy nie trzeba trzymać się tylko jedzenia tłuszczy zdrowych (tzn.roślinnych) ,a co do ECA to masz racje przecież na tłustej diecie tłuszcz i tak spala się dość szybko.Powiedz czy według ciebie aeroby są wskazane przy tej diecie?

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
'Mówisz po co te tosty.Poprostu tosty jem do sniadania czyli jajecznicy z 5 jaj na boczku z zółtym serem i
pieczarkami. '

Ale po co te tosty?
do smaku ? (no to trudno, z tym nie wygram;
generalnie tosty organizmowi do niczego nie sa potrzebne
Swoja droga sniadanko pychta (cos bym zjadl


'Powiadasz CDK ,no może tego spróbuje ,ale mam pytanie czy wtedy nie trzeba trzymać się tylko jedzenia tłuszczy zdrowych (tzn.roślinnych)'

Nigdzie nie masz podanych zrodel tluszczy (a juz w szczegolnosci w tej wersji diety), razcej zaleceni, iz nalezy spozywac tzw zdrowe tluszcze.
BTW wiekszosc tluszczy roslinnych nie sa po prawdzie zdrowymi, a kuz zwlaszcza te ktore mozna kupic za male pieniadze w sklepach.
Tluszcze zwierzece z kolei nie sa takie zle (jest to naturalny pokarm czlowieka od .... lat, wiec organizm swietnie sobie z tym radzi). Ze wzgledow zdrowotnych nalezy pamietac, aby dolaczyc do diety (w miejsce innych tluszczy) typ Omega-3 (najzdrowszy typ)

'Powiedz czy według ciebie aeroby są wskazane przy tej diecie?'
Jesli chodzi o spalanie tluszczu, to nie koniecznie, ale jesli chodzi o sprwanosc ukladu krazenia, oddechowego, itp to jak najbardziej i to nie tylko na tego typu diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
chodziło mi o aspekt spalania tłuszczu z tymi aerobami . Apropo tostów nie widze problemów żeby zastąpić je weglami w postaci warzyw ,czyli pomidorek ,cebulka do jajek i będzie OK .POZDRAWIAM
PS.Biniu jak mozesz to rozpisz mi CKD i wrzuc na maila .Z góry dzieki



Zmieniony przez - FabioBB w dniu 2001-12-17 14:03:29

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
'Apropo tostów nie widze problemów żeby zastąpić je weglami w postaci warzyw ,czyli pomidorek ,cebulka do jajek i będzie OK .POZDRAWIAM '

Powodzenia

'PS.Biniu jak mozesz to rozpisz mi CKD i wrzuc na maila .'

Sorry dzis nie dam rady, jede w delegacje (jutro mnie nie ma)
Moze w srode.
Poczytaj post o nazwie 'dieta", tam masz sporo wskazowek oraz linka (moze one troche pomoga), jak bedzie malo pisz w srode



Zmieniony przez - Biniu w dniu 2001-12-17 14:23:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na szczyt bicepsa

Następny temat

Źródła białka, dieta na mase

WHEY premium