SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szymon Łada IFBB Elite Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Sandwich16 - popieram twoje zdanie całkowicie, szczególnie fragment "taki sam śmiertelnik ja Ty czy ja". Nie oznacza to, że ujmuje Szymonowi (uprzedzam dla "spinacza" emenems'a) ale zgadzam się z opinią, że ta rzekoma wybitność Szymona jest tu na forum przesadnie wychwalana.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, ale ja też uważam, że Szymon Łada jest śmiertelnikiem - nie słyszałem, żeby miotał trójzębem, czy błyskawicami.
Co Was w takim razie powstrzymuje, żeby osiągnąć taki poziom i godnie reprezentować kraj na zawodach?
Powiecie - priorytety. Dokładnie, każdy ma inne i super. Ale nagonka antydopingowa w takim wydaniu jest niepoważna i w dalszym ciągu nie potraficie się odnieść do kwintesencji tego, co w istocie jest tym potencjałem. Co czyni jednego, czy drugiego kulturystę lepszym w całej stawce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Legreene
[...] ta rzekoma wybitność Szymona jest tu na forum przesadnie wychwalana.

Rozumiem, że sędziowie międzynarodowi i całe światowe środowisko podobnie przesadza w ocenie formy i możliwości Łady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
co niektórzy piszą , jakby to była nowość ze Szymek wygląda tak a nie inaczej poza sezonem startowym. Robi tak od lat. Zdrowe podejście, daje organizmowi odpocząć od chemii,. Jak widac sprawdza się to u niego bo mimo takich przerw, to w sezonie 2016 zostawił o lata świetlne Polską czołówke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17746
Szymon na pół roku przed zdobyciem mistrza świata w 2015 roku ,dyskusja zamknięta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Kilka odniesien do wypowiedzi kolegow wyzej, wydaje mi sie, ze wprowadzacie Panowie troche mlodszych kolegow czytajacych ten temat w blad, szczegolnie cytat nr 3 na to wskazuje, pozwolcie ze sie odniose.

Cytat 1: Co Was w takim razie powstrzymuje, żeby osiągnąć taki poziom i godnie reprezentować kraj na zawodach?

Nie wiem co powstrzymuje innych uzytkownikow, ale wypowiem sie za siebie. Po czesci ponizsze powody:
- boje sie utraty zdrowia
- zle sie czuje z masa powyzej 105 kg przy wzroscie 183 cm - przezylem, nigdy wiecej, zdecydowanie lepiej czuje sie wazac 85-95 kg przy srednim zatluszczenie ~15%. Moge sobie wyobrazic tylko jak niekomfortowo / ciezko musi czuc sie osoba majaca 170 cm w kapeluszu posiadajaca wiecej niz 25 kg nadwagi w stosunku do wzrostu (wyrzeczenia)
- priorytety zyciowe wybiegajace dalej niz najblizsze 10 lat do ktorego potrzebne jest konskie zdrowie.

Cytat 2: Szymon na pół roku przed zdobyciem mistrza świata w 2015 roku ,dyskusja zamknięta
Niby dlaczego zamknieta? Na tym zdjeciu wyglada bardzo poteznie. Obecnie jest jego polowa jesli bierzemy pod uwage film z Mariuszem Tomczykiem.


Cytat 3: Zdrowe podejście, daje organizmowi odpocząć od chemii.
Przepraszam Cie bardzo, ale nie. Nie, nie, i jeszcze raz nie.
Zaden kulturysta nie ma zdrowego podejscia, gatka o "zdrowym podejsciu" to aberracja. Chyba kompletnie nie wiesz o czym mowisz.

Celowe rozregulowanie wlasnej gospodarki hormonalnej nie jest ani zdrowe ani tym bardziej rozsadne, nie wspominajac juz o wycienczeniu i wyjalowaniu organizmu do jakiego dochodzi przed zawodami. Rozumiem, ze to forum sportowe, ale juz same trzymanie duzej ilosci miecha na ciele nie jest zdrowe, gdyz nasz organizm "meczy sie" z ta masa miesniowa, nasze serce i inne organy. Skazywanie na taki wysilek wlasnego organizmu nie jest rozsadne.


Cytat 4: Co czyni jednego, czy drugiego kulturystę lepszym w całej stawce?

Detale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
ale człowieku p******isz. Współczuje ludziom w twoim otoczeniu, zycie z takim typem to musi byc udręka. Nawet nie chce mi sie juz ci tłumaczyc , znam Szymkoa od ponad 10 lat, wiec wiem o czym pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
A ja znam Marte Żmudę-Trzebiatowską bo chodziliśmy razem do klasy, nie rozumiem co to zmienia kolego? Oprócz tego, że jesteś totalnie nieobiektywny.

Gdy brakuje nam argumentów, sięgamy po argumenty at personam. Naprawdę mi zaimponowałeś.

Zdrowe podejście, poukładane w głowie, rozsądek - tak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
szymon na white star power :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody fitness sylwetkowe-amatorskie kiedy?

WHEY premium