SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybko i Tanio

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1682
Cześc.Doradzicie mi co mam wziąść aby szybko i tanio i z dobrymi rezultatami dojść do dobrych efektów.Muszę do wakacji wyglądać jak człowiek.Nie interesuja mnie skutki uboczne itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 890 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40179

http://www.sfd.pl/temat266261/ - Cyber Test - GASPARI NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7609

sezon sie zbilza ha ha


Pozdrawiam
Mada

Pozdrawiam
Mada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
o lol
jak chcesz jakos wyglądac to moze przydaloby sie cwiczyc juz na koniec tamtych wakacji?
Zresztą my tu mamy polewke z takich jak ty ,prosze napisz jeszcze cos mądrego...
Dzieki takim jak ty naprawde mozna sie dowartosciowac

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
Polecam dietę serową albo hormon byka


Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1682
Kurde to tak naprawde nie dla mnie tylko dla kolegi.Ćwiczy juz on ze 3 m-c no i koszmarnie wygląda,sama skóra i kości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
bueueheheh prosze o jeszcze
cwiczy az 3 miesiące,wow! sezonowiec cwiczy przed sezonem ? yy zle policzyl na kalendazu od kiedy ma cwiczyc by byc duzym?
niech lepiej zacznie jesc!

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 592 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13036
dieta do tego białko lub garnier..
jak rzeczywiscie zalezy mu na wygladzie to moze zapodac kreatynke

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
wiadro koksuuuuuuuuuu

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
polecam treningi w komorze cisnieniowej no i juz wspomniana diete serowa:)


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl

MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK

"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
wiesz kiedys jeden gosc na silce co sprzedawal koksy powiedzial cos madrego wlasnie takiemu typowi jak ty "z gowna nie zrobisz czegos pozadnego najpierw musisz miec podstawy" przemysl to

japan-cars.clan

japan-cars.clan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

insulina

Następny temat

jaki przyrost po 100 mety(bioreaktor)

WHEY premium