SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie wydalenie zjedzonego posiłku?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 918
Witam, mam pytanie jak w temacie, czy jest możliwe że zjedzony posiłek zostanie wydalony w ciągu 15 min od zjedzenia? Chodzi o to że drugi dzień z rzędu idę do ubikacji właśnie ok 15 min po śniadaniu i mam wrażenie że wydalam zjedzony posiłek dodam że stolec jest luźny. Zastanawia mnie to czy jest to fizycznie możliwe bo ten posiłek musiał by pokonać drogę ok 7 metrów jelit , śniadanie jadłem w formie szejka zmiksowałem serek wiejski z płatkami owsianymi i owocami tak wyglądają moje śniadania od dłuższego czasu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Nie jest to możliwe aby wydalić ten posiłek, no chyba że ktoś naprawdę by miał jakieś poważne problemy z ukąłdem trawiennym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Może zbieg okoliczności. Z rana perystaltyka nam przyśpiesza i poranna wizyta powinna być normą. Gorsza konsystencja stolca, może się czymś przytrułeś i za kilka dni minie, jeśli nie to warto by poszukać przyczyny. Możesz też po szejku się położyć na ~30 minut i zobacz czy również ciebie przyciśnie tak szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kikolaczek
Witam, mam pytanie jak w temacie, czy jest możliwe że zjedzony posiłek zostanie wydalony w ciągu 15 min od zjedzenia?


nie , jest to dużo dużo za wcześnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, duża ilość skóry czy dużo uporczywego fatu?

Następny temat

Zespół stożka rotatorow

WHEY premium