SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie pozbycie sie 20kg..........

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Witam
Wiem ze jest od tego forum ale po przeczytaniu postów mogę dobrać sobie źle treningi i dietę sporo tego jest a chciał bym mieć cos bardziej indywidualnego. Z góry dziękuje za zrozumienie i pomoc.

Krótki opis:

Chciał bym wmiare szybko pozbyć się 20 kg

Mam siedzący tryb pracy i mało ruchu, kiedyś dużo ćwiczyłem (siłownia bieganie basen)
Wraz z upływem czasu moje treningi się skracały. Od 2 lat moje ćwiczenia ograniczają się do 2 miesięcy w roku. Jadłem raczej wszystko nie dbałem o kalorie (Fast foody, pizze, lazagne, frytki, itd.- to te gorsze) ogólnie zółty ser itd. Itp. Owszem było tez zdrowe jedzenie jak już napisałem nie ograniczałem się jakoś specjalnie czyli brak stosowania diety.

Obecnie
Moja dieta:
Sniadanie - Płatki Musli z jogurtem naturalnym (po 3 dniach ciemne pieczywo z wędliną albo białym serem i herbatka z racji tego ze po dłuższym jedzeniu samych płatków zaczynają sniadania być dla mnie mdłe, po jednym takim dniu znowu jem płatki)

Obiad - Ryż, warzywa lekko gotowane, jajko smażone albo pierś z kurczaka albo ryba, mleko lub sok pomarańczowy.

Kolacja - ciemne pieczywo wędlina, białe sery, herbata

Picie 2l wody na oczyszczenie.

Moje treningi:
Poniedziałek Środa Piątek:

Pompki: 20powt - poczym od razu robie przejscie
Przysiady 30powt - (polegaja na klekaniu na jednym kolanie z drugim wysynietym do przodu i zmiana na druga noge) poczym od razu robie przejscie
Brzuszki 30powt - laweczka ukosna jakies 35stopni
Po takim zestawie odpoczywam minute nabieram oddechu i zaczynam od nowa - Az do ukończenia 3 serii ćwiczeń.

Wraz z nabierana kondycja zwiekszam liczbe powtórzeń (około 5) poszczególnych ćwiczeń całość jednak zamykam w 3 seriach które trwaja około 20-30 minut.

Planuje kupić cos co wyglada jak Orbitrek i ćwiczyć codzień po 30 minut

Sobota na utrzymanie kondycji bicepsu - hantelki i na triceps - podciąganie ciala (rece oparte o krzeslo nogi na drugim i podciąganie się do gory)

Po miesiącu planuje wprowadic do diety i treningu HMB, Termofatburner, aminokwasy w syropie.

Chciał bym się dowiedzec co mogę zrobic żeby przyspieszyc zrzucenie 20kg ewentualnie co robie zle. Planuje powaznie wziasc się za siebie na dłużej ponieważ zbytnio się rozleniwiłem i chce to zmienic.

Nie potrzebuje treningu na wieksze rozwijanie miesni jak wczesnej napisałem kiedys ćwiczyłem i obecny ich stan mi odpowiada tyle ze jest malo widoczny.

Szczególnie chciał bym spalic tluszcz z okolic Brzucha, i boczków, nóg i tyłka bo tu utyłem.

Cwiczenia jakie wykonuje i chciał bym wykonywac są robione w domu silownia basen salna odpadaja.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25

Waga: 99kg

Wzrost: 175

Obwód klatki: 120

Obwód ramienia: 42

Obwód talii: 110

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 41

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: Praca siedzaca 8h brak ruchu

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Jak w opisie

Odżywianie: Jak w opisie

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Brak

Stan zdrowia: Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: Kazda

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Creatyna, HMB, Dekstroza, Aminokwasy, Clenbuterol

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak

Stosowane wcześniej diety: Brak
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6070
Przede wszystkim dieta do kitu https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] Za mało posiłków i nie wartościowych. Poczytaj przykłady jakiś diet, ja proponuję zbilansowaną na początek. Wpisz w wyszukiwarkę na sfd był sporo takich artykółów. Na pewno pomogła by Ci siłownia, nawet wersja domowa, znajdź sobie trening domatora. nie wiem jak z kondychą ale może spróbuj HIIT ewentualnie 3 razy na tydzień pobiegaj po 30 min, przy redukcji aeroby to podstawa Musisz znać swoje zapotrzebowanie i wybrać rozkład białka, tłuszcze , węglowodany i jedziesz Za mało posiłków i nie wartościowych. Poczytaj przykłady jakiś diet, ja proponuję zbilansowaną na początek. Wpisz w wyszukiwarkę na sfd był sporo takich artykółów. Na pewno pomogła by Ci siłownia, nawet wersja domowa, znajdź sobie trening domatora. nie wiem jak z kondychą ale może spróbuj HIIT ewentualnie 3 razy na tydzień pobiegaj po 30 min, przy redukcji aeroby to podstawa Musisz znać swoje zapotrzebowanie i wybrać rozkład białka, tłuszcze , węglowodany i jedziesz Za mało posiłków i nie wartościowych. Poczytaj przykłady jakiś diet, ja proponuję zbilansowaną na początek. Wpisz w wyszukiwarkę na sfd był sporo takich artykółów. Na pewno pomogła by Ci siłownia, nawet wersja domowa, znajdź sobie trening domatora. nie wiem jak z kondychą ale może spróbuj HIIT ewentualnie 3 razy na tydzień pobiegaj po 30 min, przy redukcji aeroby to podstawa Musisz znać swoje zapotrzebowanie i wybrać rozkład białka, tłuszcze , węglowodany i jedziesz[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

Zmieniony przez - Blast_th w dniu 2008-02-08 10:58:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Ok dzieki za szybka odpowiedz i wskazowki.
Na poczatek dieta:
Ustalilem ze bedzie to 2375kcal mniej wiecej rozpisane tak:
180g bialka = 720kcal
120g weglow = 480kcal
130g tluszcze = 1175kcal

Problem jest w zestawienie 5 posilkow bo patrzac na produkty i ich wartosci odzywcze to weglowodany mi uciekaj i niewiem co z tym zrobic samo sniadanie przy 100g musli z jog naturalnym daje mi 70g wegl a to jzu masakra bo nie zmieszcze sie w reszcie posikow. Jesli mial bym jesc pieczywo to na 100g pieczywa tez przyapda duzo wegli wiec wole jzu te musli bedzie pozywniesze teraz reszta posikow a pic tez musze jakies soki no chyba ze bedize totylo woda a sok do obiadu.

Prosil bym o jaks propozycje 5 posilkow jakis zarys produktow cokolwiek bo jestem w temacie ukladania jedzenie ciemny z gory dzieki.
Co do cwiczen bedzie to HIIT 3x w tyg + sobota jakies silowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Cos sie rypnales przy wyliczaniu zapotrzebowania... Raczej probuj w okolicach 3000 kcal, a potem powoli odejmuj 300-400 na przyklad... Skorzystaj z tego www.darkthorn.republika.pl Bardzo pomocne w wyliczeniu i ustaleniu jadlospisu/dobraniu produktow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrzucenie brzuszka ;)

Następny temat

<Dieta do oceny>

WHEY premium