SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do Diaza to rzeczywiście hehe 2 lata to trochę za długo jak na wyczekiwanie dziecka. Po prostu wiadomo, że Diaz nie chciał ryzykować z jakimś tam Lee czy Alvarezem, bo by go zależeli, przegrałby decyzją 30-27 i by kolejnej wypłaty w kolejnej walce z Conorem nie dostał

Brazylijska Komisja Sportowa jest głupia i naiwna
"CBMMA zaproponowało, aby wprowadzić większy zakres wag – przy jednoczesnym zachowaniu obecnego podziału na kategorie – co zachęci zawodników do rywalizacji bliżej ich naturalnej wagi i powstrzyma ich przed zbyt ostremu zbijaniu wagi i odwodnieniu."
Taa zachęci ich do rywalizacji bliżej ich naturalnej wagi. Wszyscy dalej będą dużo zbijać, bo większa masa, wzrost w danej kategorii to dodatkowy benefit. Nawet powiem więcej np. mamy Dywizja półśrednia – 170 funtów do 184,9 funtów to pewnie i Jacare i Whittaker by próbowali ścinać do tych 184,9 żeby iść do półśredniej gdzie mieliby olbrzymią przewagę. Niby się wydaje, że ci ludzie w komisji siedzą w MMA dość długo, a czasem mają takie pomysły jak przeciętny janusz oglądający Pudziana raz na pół roku.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-06-22 22:26:39

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-06-22 22:27:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Jak dla mnie to w każdej SW waga powinna być chwilę przed wejściem do ringu. Może nawet powiedzmy do godziny. Wtedy decydujesz - zbijasz i jesteś dętka, albo walczysz w naturalnej i ryzykujesz, że możesz być nieco niższy, ale masz więcej siły. Jedyny minus to brak show i zysków z biletów dzień wcześniej i dłuższe gale.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Oczywiście, że 2 lata przerwy u Diaza to nie ciągłe oczekiwanie na dziecko, ale te 8 miesięcy na bank miały wpływ na to, że jeszcze nie zawalczył. Wydaje się, że jeszcze długo może nie walczyć po narodzinach dziecka pomagając swojej dziewczynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Buda Mendes/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Lyoto Machida podpisał kontrakt z Bellatorem

Kolejny weteran UFC w szeregu zawodników największego konkurenta.

Jak poinformowała stacja ESPN a następnie informacja ta została potwierdzona przez portal MMAFighting, Lyoto Machida (24-8, 16-8 w UFC) podpisał kontrakt z organizacją Bellator. Dzisiaj organizacja wydała oficjalne oświadczenie na ten temat:

Bellator
Bellator z przyjemnością informuje o podpisaniu z Lyoto Machidą ekskluzywnego kontraktu na wiele walk. Z niecierpliwością oczekujemy Smoka rywalizującego w klatce Bellatora w niedalekiej przyszłości.


Machida walczył w największej organizacji MMA na świecie od 2007r. tocząc w tym czasie 24 pojedynki. 40-latek ma na swoim koncie mistrzostwo kategorii półciężkiej oraz jego jedną udaną obronę. Późniejsza próba ponownego zdobycia pasa dywizji -93kg a także kategorii średniej zakończyły się porażkami. W UFC Machida odnosił zwycięstwa m.in. w walkach z Gegardem Mousasim, Vitorem Belfortem czy Mauricio Ruą.

Lyoto Machida komentuje zakończenie współpracy z UFC i dołączenie do Bellatora

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Lyoto Machida zakończył współpracę z największą organizacją MMA i dołączył do konkurencyjnego Bellatora. Brazylijczyk zdecydował na szybko skomentować tę dosyć zaskakującą zmianę.

Kontrakt Machidy z UFC dobiegł końca, kiedy „The Dragon” pokonał w ostatniej walce Vitora Belforta nokautując go w drugiej rundzie na gali UFC 224. Wcześniej pokonał jeszcze Eryka Andersa przez niejednogłośną decyzję na gali UFC Fight Night 125. Najwyraźniej Machida nie doszedł do porozumienia w kwestii przedłużenia kontraktu i zdecydowano, że odejdzie z UFC.

Lyoto Machida napisał na swoim Instagramie komentarz dotyczący transferu z UFC do Bellatora:

Lyoto Machida
„Cześć wszystkim, jestem tutaj, aby ogłosić wielką zmianę w mojej karierze. Moja umowa z UFC dobiegła końca, a ja wybieram się do nowego domu: Bellatora, który jest świetną organizacją MMA, która rośnie w siłę w Stanach Zjednoczonych. Jestem bardzo wdzięczny za wszystko, czego doświadczyłem w UFC.

Jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego, co przeżyłem. Wierzę, że wszystko w naszym życiu składa się z pewnych okresów. Wszystko, co się nam przytrafiło i to, co nadejdzie jest wspaniałe. Musimy być otwarci na zmiany, nowe wyzwania. Tak myślę. Pozdrawiam was wszystkich i życzę wam i sobie abyście nadal mnie wspierali, ponieważ za każdym razem, gdy walczę i za każdym razem, gdy ćwiczę, robię, co w mojej mocy dla was wszystkich.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozsądna decyzja, teraz nie będzie się martwił USADĄ, a w dodatku mistrzem Bellatora jest Mousasi, z którym już raz wygrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Fot. Marcos Joel Reis – Flickr

Scott Coker widzi wiele opcji dla Lyoto Machidy po jego przejściu do Bellatora

Wczoraj dosyć niespodziewanie gruchnęła wieść o tym, że były mistrz wagi półciężkiej UFC Lyoto Machida odszedł z organizacji po wypełnieniu kontraktu i natychmiast związał się z organizacją Bellator.

Okazuje się, że prezydent Bellatora Scott Coker ma duże plany wobec brazylijskiego weterana MMA. W rozmowie z MMAJunkie Scott Coker powiedział, że jeżeli Machida będzie sobie dobrze radził w nowym miejscu, to czekają go pojedynki z najlepszymi w tym również z mistrzami kilku dywizji Bellatora. Scott Coker wymienił chociażby mistrza wagi półśredniej Rory’ego MacDonalda czy też mistrza wagi średniej Gegarda Mousasi, a to jeszcze nie koniec. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Kevin Lee przedstawił zestawienie walk mistrzowskich w nowych kategoriach wagowych w tym swój pojedynek z Georgesem St-Pierre

Były pretendent do tytułu wagi półśredniej UFC Kevin Lee przedstawił bardzo interesujące zestawienie walk o tytuły mistrzowskie w dwóch nowych kategoriach wagowych, których w UFC jeszcze nie ma.

Wygląda na to, że Lee jest zwolennikiem stworzenia w UFC dodatkowych kategorii wagowych i w jednej z nich chciałby zmierzyć się o tytuł z byłym mistrzem wag półśredniej i średniej Georgesem St-Pierre. Więcej


Fot. UFC.com

Trwają prace nad zestawieniem walki Kamaru Usmana z Rafaelem dos Anjos

Być może już wkrótce Rafael dos Anjos będzie miał okazję odrobić stratę po ostatniej porażce z Colbym Covingtonem na UFC 225 i zmierzy się z Kamaru Usmanem.

Według Chrisa Taylora z BJPenn.com, trwają prace nad zestawieniem pojedynku między byłym mistrzem wagi lekkiej UFC, Rafaelem dos Anjos (28-10) a Kamaru Usmanem (13-1) i do tego pojedynku miałoby dojść jesienią. Więcej


Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Walka o pas lub rewanż z Francisem Ngannou, taki warunek postawił Curtis Blaydes

Curtis Blaydes piął się coraz wyżej w rankingu dywizji ciężkiej i po siedmiu walkach w UFC zajmuje bardzo wysokie #2 miejsce stając się godnym kandydatem na pretendenta do tytułu.

Tak wysokie miejsce w rankingu, to zasługa wygranej walki z Alistairem Overeemem, którego Blaydes znokautował w trzeciej rundzie na gali UFC 225. Po tej wygranej, „Razor” powiedział, że chce teraz walczyć o pas, ale okazuje się, że jest jeszcze inna walka, którą Blaydes jest zainteresowany. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Chętnie bym zobaczył rewanż. Ciekawi mnie jakby wyglądała kariera omielanczuka, gdyby został w ufc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
https://mmajunkie.com/2018/06/bellator-welterweight-tournament-michael-page-paul-daley-douglas-lima-andrey-koreshkov-gegard-mousasi-rory-macdonald
TAK!
Chociaż z podniecaniem się trzeba zaczekać, żeby Page jeszcze przez kontuzję nie wyleciał albo coś


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-06-25 23:39:19

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Page już bardzo zmarnował swój potencjał. Dużo więcej by zyskał, gdyby zamiast obijać bumów, przegrał z kimś topowym i wyciągnął wnioski. A przegrana z kimś topowym go i tak czeka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium