sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

Szybkie newsy ze świata sportów walki

Wysłana -
Czeczeniec ma rację.
Wysłana -
Kabaret, aż słomka ptysiowa poszła w ruch.

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-06-23 17:51:57
Wysłana -
W hameryce mogą się uczyć trash-talku od najmana
Wysłana -
Dobra akcja, w jakiej kategorii wagowej beda walczyc ?
Wysłana -
Trybson mówi, że ma swoich kibiców, a Najman ma pas, który se sam zrobił. Jaja. Najlepsza euforia Mirasa.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2017-06-23 18:44:22
Wysłana -
Ja p******e ale piękną wizytówkę robią MMA, sobie wzajemnie oraz PLMMA, no ale jak widać po uśmiechniętej gębie Mirka Oknińskiego, to jemu się to podoba. To nawet nie jest trash talk. To jest słabe i żenujące. Jeśli Trybson i Najman robią to na serio, to są dziecinnymi i płytkimi człowieczkami, a jeśli robią to tylko pod publikę bo Mirek chce zrobić wokół PLMMA szum, to on sam jak i ten cały jego cyrk jest jednym wielkim, słabym kabaretem.
Wysłana -
To już po ostatnich galach PLMMA widać, że Mirek ma taki pomysł na swój biznes. Po pierwsze biesiada i festynowa atmosfera, a dopiero gdzieś na dalszym planie sport.
Wysłana -


Ben Askren ma wiadomość do zawodników dywizji półśredniej Bellatora

Aktualny mistrz wagi półśredniej organizacji ONE Championship Ben Askren wysłał ostrzeżenie do wszystkich zawodników dywizji 170 funtów w Bellatorze.

Zanim Ben Askren (16-0, 1 NC) przeszedł do ONE Championship, był mistrzem dywizji półśredniej Bellatora. Odszedł z tej organizacji pozostając mistrzem z czterema obronami mistrzowskiego pasa. Tytuł mistrza zdobył w walce z Lymanem Good’em, a następnie bronił go przed obecnym mistrzem Douglasem Lima oraz byłym mistrzem Andreyem Koreshkovem. Więcej


vicesports.nl

Stefan Struve jest zadowolony z pracy USADA, która wyłapuje zawodników stosujących doping

Zawodnik wagi ciężkiej UFC Stefan Struve (28-8 MMA, 12-6 UFC) jest zadowolony z pracy USADA, której zadaniem jest walka z nielegalnym dopingiem w organizacji UFC.

W wywiadzie dla holenderskiego serwisu Vice Sports, Struve stwierdził, że w wadze ciężkiej UFC jest wielu zawodników, którzy wspomagają się nielegalnym dopingiem, ale z oczywistych względów nie chciał zdradzić nazwisk. Więcej
Wysłana -
Askrena do UFC. Ben ma całkiem podobny styl do Khalabiba vel Tiramisu.
Wysłana -
E tam marudzicie dobra beka jest
Strona 629 z 629
Dodaj odpowiedź