SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybki spadek masy ciała

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Witam , okolo miesiac temu zaczela mi bardzo szybko spadac waga ciala , nic nie zmienialem w swojej(niezdrowej) diecie .. tepo zycia tez mi sie przyspieszylo normalnie siadanie , cos przed obiadem potem cos na miescie , kolacja .. w czasie dnia lekka silka rower itp. Na poczatku wakacji czyli troche ponad miesiac temu wazylem 75kg wazac sie dzisiaj rano moja waga byla 66,6kg mam 17lat .. jakies rady ? Mogl mi nagle tak szybko podkrecic sie metabolizm ? Przepraszam ze nie uzywam polskich znakow ale pisze zntableta i jest to tu bardzo meczace
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94154 Napisanych postów 364004 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667791
jest kilka opcji,jest bardzo gorąco byc moze mniej jesz więcej się pocisz itd,kolejna to już sprawy zdrowotne od problemów tarczycowych do być może nawet i tasiemca w organiźmie bo taki szybki spadek wagi raczej nie występuje ot tak sobie.Proponował bym porozmawiac z rodzicami bo jesteś jeszcze młody chłopak i wizytę u lekarza jeśli taki stan rzeczy się utrzyma.Sam ze swojej strony mozesz wybrać się do labolatorium i zrobic podstawowe badania krwi wraz z panelem tarczycowym.Lecz to powinien zlecic ci lekarz wtedy dostał bys skierowanie i zrobił to nie odpłatnie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Upały sprzyjają utracie wagi, przede wszystkim tracisz wode i to dlatego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 434
stary ważysz 66,6 kg! zostałeś opętany! idź do kościoła! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Majka12
Upały sprzyjają utracie wagi, przede wszystkim tracisz wode i to dlatego :)


Tak i przez upały chłopak schudł 8,5kg w miesiąc.... w dodatku startując ze stosunkowo niskiej wagi. Niektórzy takie herezje wypisują, że żal czytać.

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Od zawsze pije po minimum 3 litry wody dziennie wiec to co wypoce od razu uzupelniam , dodatkowo teraz praktycznie siedze ciagle w domu i ucze sie dopoprawki jem sporo a waga spada ... jezeli lekarz nic konkretnego nie znajdzie to trzeba bedzie wziac jakas diete na mase .. i jeszcze jedno pytanie czy przy aktualnym trybie zycia tj. Nauka czy nie zaleje sie tluszczemod diety ? Oczywiscie silownia bedzie prawie codziennie i rowerek , bieganie pare razy w tygodniu.. przy okazji posiadam jeszcze nieotwarty mass shocker UNS czy go tez popijac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Skoro spada Ci masa ciała to znaczy, że dostarczasz zbyt mało kcal w diecie. Kontrola ilości kcal w diecie to podstawa a nie przyglądanie się jak masa ciała leci w dół.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 520
Ja bym się cieszył jak by mi tak leciało ;) ale idź do lekarza bo skoro dużo pijesz jesz dużo siedzisz w domu to coś nie tak jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki na IF

Następny temat

IF + LC

WHEY premium