SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

Szybki, bananowo-twarogowy posiłek!

Wysłana -

Cześć, to mój pierwszy przepis. Bardzo prosty i niezwykle szybki, a zarazem BARDZO SMACZNY.

Składniki:
2 banany,
200 g twarogu chudego/półtłustego,
100-1500g jogurtu owocowego.

Pocięte banany razem z jogurtem wrzucamy do miksera/blendera i mielimy do uzyskania jednolitej, gęstej, płynnej konsystencji. POLEWA GOTOWA.

200g twarogu ląduje w głębokim talerzu do zupy, rozdrabniamy go na małe kawałki widelcem, po czym zalewamy niezwykle trudną do zrobienia polewą :D.

Danie gotowe.

Białko: 48g
Ww: ok. 90g
Tł: 12g
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -

2. Smacznego
Wysłana -
zbyt smacznie to to nie wyglada, ale kto co lubi
Wysłana -
Właśnie wyglądem na pewno nie zachęca, ale smak serdecznie polecam. Podejrzewam, że wyglądałoby lepiej, gdybym miał jogurt jakiś jasny, a nie wiśniowy .
Wysłana -
zmiksowac i będzie lepiej wyglądać. BO na tych zdjęciach za fajnie nie wygląda
Wysłana -
No wygląda jak sraka na miękko, ale pewnie smakuje spoko patrząc po składnikach ;) Dobre na szybki posiłek, można by dodać jakichś rodzynek do ozdoby czy czegoś innego.
Wysłana -
Przepraszam za wygląd, ale dla mnie przede wszystkim liczy się to, żeby szybko wchodziło, a to wsunąłem w 5 minut, aż mi się uszy trzęsły .
Wysłana -
Jadłem już rzeczy gorzej wyglądające. :)
SOG oczywiście i takie pytanko na jaki to posiłek sie najbardziej nadaje?
Wysłana -
Teoretycznie na posilek sie to nie zbyt nadaje, chyba ze jakis "podwieczorek" Zastapienie jogurtu owocowego-jogurtem naturalnym byloby lepszym wyjsciem, banan da odpowiedni smak, nie trzeba mieszac z wisniowym.
Wysłana -
a jako taka breja do szkoły w ramach lekkiego 2giego śniadania by był sens?
Wysłana -
Myślę, że tak. A dlaczego Skerx według Ciebie jako podwieczorek?
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź