SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybki, bananowo-twarogowy posiłek!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832


Cześć, to mój pierwszy przepis. Bardzo prosty i niezwykle szybki, a zarazem BARDZO SMACZNY.

Składniki:
2 banany,
200 g twarogu chudego/półtłustego,
100-1500g jogurtu owocowego.

Pocięte banany razem z jogurtem wrzucamy do miksera/blendera i mielimy do uzyskania jednolitej, gęstej, płynnej konsystencji. POLEWA GOTOWA.

200g twarogu ląduje w głębokim talerzu do zupy, rozdrabniamy go na małe kawałki widelcem, po czym zalewamy niezwykle trudną do zrobienia polewą :D.

Danie gotowe.

Białko: 48g
Ww: ok. 90g
Tł: 12g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832


2. Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
zbyt smacznie to to nie wyglada, ale kto co lubi

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Właśnie wyglądem na pewno nie zachęca, ale smak serdecznie polecam. Podejrzewam, że wyglądałoby lepiej, gdybym miał jogurt jakiś jasny, a nie wiśniowy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11521
zmiksowac i będzie lepiej wyglądać. BO na tych zdjęciach za fajnie nie wygląda

CHWDP wybij sobie z głowy szukać na komendzie pracy
Śmierć konfidentom tak zostałem wychowany CHWDP CHWDP CHWDP...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
No wygląda jak sraka na miękko, ale pewnie smakuje spoko patrząc po składnikach ;) Dobre na szybki posiłek, można by dodać jakichś rodzynek do ozdoby czy czegoś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Przepraszam za wygląd, ale dla mnie przede wszystkim liczy się to, żeby szybko wchodziło, a to wsunąłem w 5 minut, aż mi się uszy trzęsły .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Jadłem już rzeczy gorzej wyglądające. :)
SOG oczywiście i takie pytanko na jaki to posiłek sie najbardziej nadaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Teoretycznie na posilek sie to nie zbyt nadaje, chyba ze jakis "podwieczorek" Zastapienie jogurtu owocowego-jogurtem naturalnym byloby lepszym wyjsciem, banan da odpowiedni smak, nie trzeba mieszac z wisniowym.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
a jako taka breja do szkoły w ramach lekkiego 2giego śniadania by był sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Myślę, że tak. A dlaczego Skerx według Ciebie jako podwieczorek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

$$$ Nagroda za aktywność w dziale $$$

Następny temat

Babeczki jarzynowe quiche na wynos.

WHEY premium