SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybka masa ciała i masa mięsniowa. Jakie odżywki które przyniosą szybkie efekty?!?

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4977

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Witam, mam 18 lat ok 177cm wzrostu a ważę zaledwie 50 kg. Ćwiczyłem przez około 2-3 miesiące 3 razy w tygodniu, lecz dalej traciłem na wadze. Również gram w piłkę nożna.. Dowiedziałem się że jestem tak zwanym ektomorfikiem, który ma bardzo szybko przemianę materii. Również dowiedziałem się że można przytyć i dodatkowo wyrobić figurę. W rachubę wchodzą wszelakie odżywki, dieta, lub cos dostępnego w stylu mety, czyli coś co przyniesie szybkie efekty masy ciała i masy mięśniowej, a konsekwencje swoją drogą.... Celem jest przybrać masę nawet do 70/75 kg za wszelką cene !! Proszę o niepouczanie tylko o poważne podejście do sytuacji !!! Dzięki z góry. gg 196867 Pozdrawiam !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
poprostu musisz miec bilans dodatni w swojej diecie , jesli nie ma to i nie przytyjesz , oblicz zapotrzebowanie kaloryczne i podbij kalorie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Można takie dzienne zapotrzebowanie dostarczyć w jakieś odżywce ?? I co spożywać konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8693
Nie można, trzeba porządnie jeść i nie ma innej opcji. Jako dodatek można dorzucić gainera.Jesteś ektomorfikiem i dojście do takiej wagi zajmie Ci co najmniej ze 2 lata ciężkiej pracy (albo więcej)- to tak żebyś tylko wiedział:D. A teraz zabieraj się do do studiowaniu działu dieta:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 218
policz zapotrzebowanie kalori tak jak ci ziomuś wyżej pisał. poukładaj diate żeby zapotrzebowanie wyższe było do tego Mutant Massa dorzuć i będzie gitara i oczywiście trening massa-siła ziomuś

Kiedy zdobywasz pieniądze, zdobywasz władzę, kiedy zdobywasz władzę, wtedy pojawiają się laski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
mlody-gniewny nie ten dzial zeby o mutancie pisac .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Mass Up 3500g i na bank masa idzie w górę

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
Tak jak UP ! Polecam mass UP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4666
i nie graj w tą piłke, jak chcesz przytyć to nie pomaga

cały czas do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Przepros sie z lodówka i kup mass upa. Wypij porcje jak w lodowce juz nic nie bedzie.

Zmieniony przez - Rychu_ w dniu 2012-05-21 09:12:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Izotoniki

Następny temat

Activlab wspiera Poland Trek 2012!

WHEY premium