SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam przepisu na fajne pancake's na kolacje.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
Siema, szukam jakiegos fajnego przepisu na pancakes's na kolacje najlepiej bez mąki i otrębów owsianych
nie moge znalesc zadnego pasujacego mi przepisu, posiadam jajka,odzywke,jogurt naturalny,platki owsiane,mleko, wiorki kokosowe, maslo orzechowe. i z tych skladnikow chcialbym cos przyrzadzic fajnego :D jakies pomysly ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
no ba. 50 g płatków gotujesz w min ilosci wody, na gęsta papę. dodajesz jajko i około 25 g odżywki. mozesz dodac odrobine wiorkow. wszystko dobrze mieszasz widelcem i smazysz na suchej patelni. jesli mozesz wrzucic tłuszcze to na oleju koko. jesz z czym chcesz. najlepiej wchodza z rozpuszczoną czeko lub masłem orzechowym i owocami:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
makrosięzgadza
no ba. 50 g płatków gotujesz w min ilosci wody, na gęsta papę. dodajesz jajko i około 25 g odżywki. mozesz dodac odrobine wiorkow. wszystko dobrze mieszasz widelcem i smazysz na suchej patelni. jesli mozesz wrzucic tłuszcze to na oleju koko. jesz z czym chcesz. najlepiej wchodza z rozpuszczoną czeko lub masłem orzechowym i owocami:)


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
Wygląda apetycznie ! :D To ja atakuje kuchnie ! Dzieki za przepis, przyda się :) sog
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7146
Czekam na więcej ciekawych przepisów :)
Posiadam:
jajka,odzywke,jogurt naturalny,platki owsiane,mleko, wiorki kokosowe,olej koko, maslo orzechowe,ser mascarpone, twarog poltlusty,erytrol,cynamon bodajże,miód
z góry dzięki ;)



Zmieniony przez - zZakwasami w dniu 2018-04-06 20:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Powyżej masz temat rzekę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Placki koty nad koty

Następny temat

Ciasto czekoladowe bez glutenu i bez laktozy

WHEY premium