SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

Szukam przepisu na fajne pancake's na kolacje.

Wysłana -
Siema, szukam jakiegos fajnego przepisu na pancakes's na kolacje najlepiej bez mąki i otrębów owsianych
nie moge znalesc zadnego pasujacego mi przepisu, posiadam jajka,odzywke,jogurt naturalny,platki owsiane,mleko, wiorki kokosowe, maslo orzechowe. i z tych skladnikow chcialbym cos przyrzadzic fajnego :D jakies pomysly ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
no ba. 50 g płatków gotujesz w min ilosci wody, na gęsta papę. dodajesz jajko i około 25 g odżywki. mozesz dodac odrobine wiorkow. wszystko dobrze mieszasz widelcem i smazysz na suchej patelni. jesli mozesz wrzucic tłuszcze to na oleju koko. jesz z czym chcesz. najlepiej wchodza z rozpuszczoną czeko lub masłem orzechowym i owocami:)
Wysłana -
makrosięzgadza
no ba. 50 g płatków gotujesz w min ilosci wody, na gęsta papę. dodajesz jajko i około 25 g odżywki. mozesz dodac odrobine wiorkow. wszystko dobrze mieszasz widelcem i smazysz na suchej patelni. jesli mozesz wrzucic tłuszcze to na oleju koko. jesz z czym chcesz. najlepiej wchodza z rozpuszczoną czeko lub masłem orzechowym i owocami:)

Wysłana -
Wygląda apetycznie ! :D To ja atakuje kuchnie ! Dzieki za przepis, przyda się :) sog
Wysłana -
Czekam na więcej ciekawych przepisów :)
Posiadam:
jajka,odzywke,jogurt naturalny,platki owsiane,mleko, wiorki kokosowe,olej koko, maslo orzechowe,ser mascarpone, twarog poltlusty,erytrol,cynamon bodajże,miód
z góry dzięki ;)

Zmieniony przez - zZakwasami w dniu 2018-04-06 20:02:01
Wysłana -
https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://m.sfd.pl/Najcudowniejsze_PCksy_pod_s%C5%82o%C5%84cem_%2F_akt_str_34_%5BPLACEK%5D-t1013804-s47.html&ved=2ahUKEwj8y52VnafaAhVBZlAKHegSC7wQFjAAegQIABAB&usg=AOvVaw1zkyqdMF2uaPRbx-ge_klO 
Wysłana -
Powyżej masz temat rzekę
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź