SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam pomocy w przemianie:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3378

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 316
Zakładam temat,gdyz usilnie wszędzie szukam profesjonalnej pomocy. Sądzę,że jak tu jej nie uzyskam,to już nigdzie. W Was ostatnia moja nadzieja:) Chodzi o redukcje i wymodelowanie sylwetki. Pomożecie?

Zmieniony przez - Aga1101 w dniu 2011-04-07 11:14:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 316
Patrzyłam na gryf łamany,zeby nie był taki długi,bo pomieszczenie mam niewielkie i zeby sie nie rozwalac za bardzo ze sprzetem:/ dziekuje za rady :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
Na pewno

ale najpierw lektura: https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

i wróć za chwilę

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 316










Wiek : 24
Waga : 55
Wzrost : 165CM
Obwód w biuście : 83
Obwód pod biustem : 70
Obwód talii w najwęższym miejscu : 65
Obwód na wysokości pępka : 81
Obwód bioder : 97
Obwód uda 57
Obwód łydki 34
W którym miejscu najszybciej tyjesz : NA PEWNO SA TO BIODRA I UDA,A TAKŻE BOCZKI
W którym miejscu najszybciej chudniesz : PIERSI:( A TAKŻE TWARZ
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) CWICZENIA SIŁOWE ORAZ JAZDA NA ROWERZE 3X W TYGODNIU,PRACUJĘ FIZYCZNIE.
Co lubisz jeść na śniadanie: PŁATKI OWSIANE,JAJKA,JOGURTY
Co lubisz jeść na obiad : MIĘSO Z KASZĄ LUB ZIEMNIAKAMI +WARZYWA,A TAKZE ZUPY
Co jako przekąskę : OWOCE ŚWIEZE I SUSZONE,CZASEM KANAPKA
Co jako deser : OJJ UNIKAM,ALE JAK JUZ TO COS CZEKOLADOWEGO
Ograniczenia żywieniowe : SŁODYCZE PRZEDE WSZYSTKIM,A FAST FOOD'OW NIE JADAM NIGDY,SOKI NEVER
Stan zdrowia : NORMA
Preferowane formy aktywności fizycznej CWICZENIA SILOWE,AEROBY
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : ZADNE
Stosowane wcześniej diety :JAK WIĘKSZOSC DUKAN:) SWEGO CZASU 1000 KCAL.

Zdjecia bede pozniej:)Tylko nie przerazcie się moimi posiniaczonymi nogami ,mam taka tendencje:(

Zmieniony przez - Aga1101 w dniu 2011-04-07 11:45:15

Zmieniony przez - Aga1101 w dniu 2011-04-07 11:47:22

Zmieniony przez - Aga1101 w dniu 2011-04-07 11:48:07

Zmieniony przez - Aga1101 w dniu 2011-04-07 11:48:31

Zmieniony przez - Aga1101 w dniu 2011-04-07 11:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Ty posiniaczonych nóg nie widziałaś

sylwetke masz do rekompozycji bardziej niż do redukcji - ja tu widze poszerzanie pleców, żeby wyrównać optycznie proporcje.

ćwiczysz coś? wklej nam swój plan treningowy.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dobra co my tu mamy, znowu gruszeczka, i jeszcze chodza po ziemui takie dla ktorych przestali szyc ciuchy producenci ubran

Ty z tym odchudzaniem to nie żartuj, jesteś chuda, tluszczu z bioder sie nei pozbedziesz tak latwo to praca nad zmiana struktury ciala a nie odchudzanie na chama

Ile razy w tygodniu jestes na silce i co tamrobisz, podaj plan i ciezary

Diete ukladaj w proporcjach 1700kcla BWT 30/40/30% kaloryczności diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-04-07 16:21:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
jezu. ja chcę taką talie i biodra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 316
sylwetke masz do rekompozycji bardziej niż do redukcji - ja tu widze poszerzanie pleców, żeby wyrównać optycznie proporcje.
dO REKOMPOZYCJI? A TO TAKIE BUTY:) WLASNIE NIE WIEDZIALAM JAK TO UGRYZC,BO MOJA KLATKA PIERSIOWA I TAK JEST JUZ KOSCISTA I BALAM SIE BARDZIEJ ODCHUDZIC,BO PIERSI BEDZIE NULL:P ALE BOJE SIE ZNOW JAK TO BEDZIE WYGLADAC JAK BEDE MIAŁA "POSZERZONE" PLECY,CZY NIE BEDZIE EFEKTU ŚLĄSKIEGO CHOPA:D
ćwiczysz coś? wklej nam swój plan treningowy.
TAK,OCZYWISCIE,CWICZE REGULARNIE 3X W TYG SILOWO W POLACZENIU Z AEROBAMI NA ROWERKU STACJONARNYM. SILOWE POPRZEDZAM 10 MIN ROZCIAGANIEM A POTEM ROBIE CWICZENIA NA NOGI,PLECY,KLATE,BARKI,BICEPS I TRICEPS W TAKIEJ DOKLADNIE KOLEJNOSCI Z OBCIAZENIEM 14 KG(NIE MAM NA RAZIE WIEKSZYCH OBCIAZEN:( ) NA NOGI,PLECY,A NA BARKI I KLATE 10KG,NA BICEPS I TRICEPS 5 KG,A TAKZE NA KLATE DAMSKIE POMPKI. POWTARZAM TAKI OBWOD 4 RAZY. zAJMUJE MI TO OK,40 MIN,POTEM WSIADAM NA ROWER,A NA KONIEC ROZCIAGANIE. TO TAK W SKRÓCIE:)
i jeszcze chodza po ziemui takie dla ktorych przestali szyc ciuchy producenci ubran
OTOZ TO,JAK MAM DOBRAC SPODNIE TO JA JUZ NA SAMA MYSL MAM DEPRESJE:/
Ile razy w tygodniu jestes na silce i co tamrobisz, podaj plan i ciezary
MUSZE NADMIENIC,ZE CWICZE W DOMU Z HANTLAMI,JEDYNIE 14 KG,CHOC JESZCZE I TYLE PO ROKU TO DLA MNIE CZASEM SPORO;) CWICZE 3 RAZY W TYG W POLACZENIU Z AEROBAMI NA ROWERZE.
jezu. ja chcę taką talie i biodra.
TAK? I WIECZNIE SLUCHAC "ALE MASZ WIELKA D.PE!!!"?:)



Zmieniony przez - Aga1101 w dniu 2011-04-07 23:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ALE BOJE SIE ZNOW JAK TO BEDZIE WYGLADAC JAK BEDE MIAŁA "POSZERZONE" PLECY,CZY NIE BEDZIE EFEKTU ŚLĄSKIEGO CHOPA:D

ja tak wyglądam z poszerzonymi plecami: https://www.sfd.pl/MOTYWACJA!_Jak_na_SFD_rodzi_się_piękno,_czyli_nasze_foty,_niekoniecznie_sportowe_,_-t667585-s30.html#post8
sama oceń, czy jak chłop śląski

CWICZE 3 RAZY W TYG W POLACZENIU Z AEROBAMI NA ROWERZE.
ale wklej nam co KONKRETNIE robisz.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Aga nie bój się szerszych pleców. My kobitki męskich pleców mieć nie będziemy. Szersze plecy sprawią, że biodra nie będą się tak w oczy rzucały i wcięcię w talii będzie jeszcze atrakcyjniejsze
Masz możliwość dokupienia więcej obciążeń (tak do 50kg razem na początek, ale dość szybko bedziesz potrzebowała jeszcze więcej ?
Albo czy możesz chodzic na siłownię z wolnymi ciężarami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 316
ja tak wyglądam z poszerzonymi plecami:
MMM...MNAIMNIUSNIE!!!
Masz możliwość dokupienia więcej obciążeń (tak do 50kg razem na początek, ale dość szybko bedziesz potrzebowała jeszcze więcej ?
Albo czy możesz chodzic na siłownię z wolnymi ciężarami?

ILE?????WOW....NA POCZATEK?O ****... W SUMIE GDYBY TAK POLICZYC SUME JAKA MUSIALABYM ZAPLACIC ZA SPRZET TAKIEGO KALIBRU,TO JUZ WOLE KUPIC KARNET:)CHYBA 100ZL M-CZNIE MNIE TO WYNIESIE,TYLKO GORZEJ PRZY DZIECKU Z CZASEM,HM...
a CO ĆWICZĘ? NOGI-WYPADY W PRZÓD,PRZYSIADY
PLECY-MC,WIOSŁOWANIE HANTLA W OPADZIE TUŁOWIA
KLATKA-WYCISKANIE LEZAC,ROZPIETKI,DAMSKIE POMPKI
BARKI-WYCISKANIE NA BARKI,UNOSZENIE HANTELEK BOKIEM
BICEPS-UGINANIE PRZEDRAMIENIA W OPARCIU O KOLANO,UGINANIE PRZEDRAMION STOJAC CHWYTEM MŁOTKOWYM
TRICEPS-WYCISKANIE FRANCUSKIE HANTLI DWURACZ(JEDNA NIE DAM RADY W ZYCIU Z 5KILÓWKĄ).

TAK WYGLADA MOJ TRENING,3 X W TYG,POWTORZENIA SA W GRANICACH 12-15,KAZDA CZESC CIŁA CWICZE PO SOBIE W TAKIEJ KOLEJNOSCI,NA NOGI I PLECY 14KG,NA KLATKE I BARKI 10KG,A NA BICEPS I TRICEPS PO 5KG.

_______________________________

Zmieniony przez - Aga1101 w dniu 2011-04-08 10:17:47
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowy post z kilkoma pytaniami dla rozwiania wątpliwości

Następny temat

POMOC , RAZ NA ZAWSZE !!!!!!!!!

WHEY premium