SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Szukam nowego pre.

Wysłana -
Szukam dobrego pre. Biorę przed każdym treningiem zazwyczaj.
Ostatnio żarłem nałogowo kilka miesięcy napalm w prochu. Był dobry, ale po tak długim czasie już jest słabo, nawet jak miałem przerwę od pre jakiś czas.

Myślałem nad:
Mr hyde
Stimul8 high performance albo zwykly stimul8

albo

Chikara Katana z johą i geranium / Mesomorph w tej mocniejszej wersji/ muscle junkie psycho / cloma pharma black spider / Revange chain reaction

Jakieś opinie ? :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
hwk66x2
Szukam dobrego pre. Biorę przed każdym treningiem zazwyczaj

Ja opinii nt. powyższych nie powiem, ale zaproponuję, że jak bierzesz przed każdym treningiem już długi czas to może warto na kilka tygodni odstawić wszelkie stymulanty, żeby "wyczyścić" receptory, ja tak zrobiłem odstawiłem wszystko i w sumie nie potrzebuję nic przed treningiem, ale wziąłem ostatnio na próbę 200mg kofeiny to mnie samo to już potelepało, a nigdy nie ruszała
Wysłana -
Zrób kilka tygodni przerwy i będzie znowu klepało . Geranium to syf , jak już brac to tylko sporadycznie .
Wysłana -
Robię przerwy co jakiś czas, tak jak w 1 poście - ostatnio miałem przerwę. Nie dodałem tej informacji, ale około miesiąca i chcę spróbować czegoś innego.
Wysłana -
podane opcje na bazie gery na pewno zadzialaja, od siebie polecam gold fury, jednak jak wspomnial flex, gera jest na tyle silnym srodkiem, ze niestety wplywa na to, jak funkcjonuje watroba
Wysłana -
Ok, w takim razie pomyślę nad czymś z gerą tylko na sporadyczne sytuacje. W takim razie coś bez tego, co można np. normalnie kupić na sfd? Stimul8? Nie ukrywam, że liczę na dobrą ćpalnie

Zmieniony przez - hwk66x2 w dniu 2018-01-05 21:38:58
Wysłana -
od siebie polecam np PRE od ALLNUTRITION
Wysłana -
hwk66x2
Ok, w takim razie pomyślę nad czymś z gerą tylko na sporadyczne sytuacje. W takim razie coś bez tego, co można np. normalnie kupić na sfd? Stimul8? Nie ukrywam, że liczę na dobrą ćpalnie

Zmieniony przez - hwk66x2 w dniu 2018-01-05 21:38:58
to nie licz na cpalnie bo obecna wersja z ta pierwsza najlepsza xD ma niewiele a nawet nic wspolnego
Wysłana -
Dobrej „ ćpalni „ to Ty w legalnym sklepie nie dostaniesz . Zreszta nie kumam po jakiego Ci takie doznania . Dobry trening robi się na delikatnym pobudzeniu gdzie mamy lepsze skupienie + dobra pompa .
Wysłana -
A coś innego w ten deseń jak stary stimul8 ? Revange chain reaction w starej wersji?
Wysłana -
stimul8 nie mial gery, duzo synefryny i podejrzewam ze rauwolfie po odczuciach ktora nie byla wyszczegolniona na skladzie, ja mialem sidy max
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź