SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam nowego pre.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3348
Szukam dobrego pre. Biorę przed każdym treningiem zazwyczaj.
Ostatnio żarłem nałogowo kilka miesięcy napalm w prochu. Był dobry, ale po tak długim czasie już jest słabo, nawet jak miałem przerwę od pre jakiś czas.

Myślałem nad:
Mr hyde
Stimul8 high performance albo zwykly stimul8

albo

Chikara Katana z johą i geranium / Mesomorph w tej mocniejszej wersji/ muscle junkie psycho / cloma pharma black spider / Revange chain reaction

Jakieś opinie ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
hwk66x2
Szukam dobrego pre. Biorę przed każdym treningiem zazwyczaj

Ja opinii nt. powyższych nie powiem, ale zaproponuję, że jak bierzesz przed każdym treningiem już długi czas to może warto na kilka tygodni odstawić wszelkie stymulanty, żeby "wyczyścić" receptory, ja tak zrobiłem odstawiłem wszystko i w sumie nie potrzebuję nic przed treningiem, ale wziąłem ostatnio na próbę 200mg kofeiny to mnie samo to już potelepało, a nigdy nie ruszała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Zrób kilka tygodni przerwy i będzie znowu klepało . Geranium to syf , jak już brac to tylko sporadycznie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3348
Robię przerwy co jakiś czas, tak jak w 1 poście - ostatnio miałem przerwę. Nie dodałem tej informacji, ale około miesiąca i chcę spróbować czegoś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
podane opcje na bazie gery na pewno zadzialaja, od siebie polecam gold fury, jednak jak wspomnial flex, gera jest na tyle silnym srodkiem, ze niestety wplywa na to, jak funkcjonuje watroba
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3348
Ok, w takim razie pomyślę nad czymś z gerą tylko na sporadyczne sytuacje. W takim razie coś bez tego, co można np. normalnie kupić na sfd? Stimul8? Nie ukrywam, że liczę na dobrą ćpalnie


Zmieniony przez - hwk66x2 w dniu 2018-01-05 21:38:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
od siebie polecam np PRE od ALLNUTRITION

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
hwk66x2
Ok, w takim razie pomyślę nad czymś z gerą tylko na sporadyczne sytuacje. W takim razie coś bez tego, co można np. normalnie kupić na sfd? Stimul8? Nie ukrywam, że liczę na dobrą ćpalnie



Zmieniony przez - hwk66x2 w dniu 2018-01-05 21:38:58
to nie licz na cpalnie bo obecna wersja z ta pierwsza najlepsza xD ma niewiele a nawet nic wspolnego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Dobrej „ ćpalni „ to Ty w legalnym sklepie nie dostaniesz . Zreszta nie kumam po jakiego Ci takie doznania . Dobry trening robi się na delikatnym pobudzeniu gdzie mamy lepsze skupienie + dobra pompa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3348
A coś innego w ten deseń jak stary stimul8 ? Revange chain reaction w starej wersji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
stimul8 nie mial gery, duzo synefryny i podejrzewam ze rauwolfie po odczuciach ktora nie byla wyszczegolniona na skladzie, ja mialem sidy max

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak łączyć suple ?

Następny temat

Jack'd przedtreningowka

WHEY premium