SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Szukam lekarza,który diagnozuje zaburzenia.

Wysłana -
Szukam lekarza ,który mógłby mnie zdiagnozować konkretnie,bo mi choroba utrudnia poważnie zycie.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jakie dolegliwości?
Wysłana -
A czy mogę mieć upośledzenie umysłowe?
Wysłana -
WnMPapa
Jakie dolegliwości?

Problemy z pamięcią,koncentracją ,trudności ze zrozumieniem polecen.,postrzegawczoscia.Mialem tak właśnie odkąd pamiętam.
Wysłana -
Czy mogę mieć upośledzenie umysłowe?
Wysłana -
Psychologiem nie jestem, ale umiejętność posługiwania się forum raczej przemawia przeciwko upośledzeniu umysłowemu.
Wysłana -
deja vu
Psychologiem nie jestem, ale umiejętność posługiwania się forum raczej przemawia przeciwko upośledzeniu umysłowemu.

No nie jestes,ale chyba mogę mieć skoro mam 22 lata problemy ze skupieniem,duże trudności ze zrozumieniem poleceń ,oraz z pamięcią.
Wysłana -
To wcale nie oznacza upośledzenia.

Szkołę skończyłeś - wnoszę że tak, bo piszesz Trudno raczej w obecnych czasach prześliznąć się przez ścieżkę edukacyjną będąc upośledzonym umysłowo bez diagnozy.
Wysłana -
Dolegają ci jakieś nieprzyjemne dolegliwości w jakiś sytuacjach? Może to być nerwica lękowa, ja mam podobnie, tylko ja sobie beret trochę zryłem przez ćpanie w przeszłości. Nie to, że jestem j**nięty ale zostały jakieś rysy w psychice.
Wysłana -
deja vu
To wcale nie oznacza upośledzenia.

Szkołę skończyłeś - wnoszę że tak, bo piszesz Trudno raczej w obecnych czasach prześliznąć się przez ścieżkę edukacyjną będąc upośledzonym umysłowo bez diagnozy.

Mam orzeczenie o niepelnosprawnosci ,ale jeszcze nie mam zdiagnozowanego UPOSLEDZENIA.Mam Łagodne zaburzenia autyzmu zdiagnozowane.Ledwo skończyłem szkołę zawodowa,ale nie zdobyłem dyplomu zawodowego,bo nie miałem szans.
Wysłana -
Nie każda dysfunkcja psychiczna jest upośledzeniem umysłowym. To konkretna jednostka chorobowa. Stopniowalna.

Skoro byłeś diagnozowany, to gdyby było upośledzenie, raczej nie umknęłoby badającym.

Nie rozumiem potrzeby udowadniania sobie upośledzenia umysłowego.

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-05-29 20:29:25
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź