SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam lekarza,który diagnozuje zaburzenia.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
Szukam lekarza ,który mógłby mnie zdiagnozować konkretnie,bo mi choroba utrudnia poważnie zycie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jakie dolegliwości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
A czy mogę mieć upośledzenie umysłowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
WnMPapa
Jakie dolegliwości?

Problemy z pamięcią,koncentracją ,trudności ze zrozumieniem polecen.,postrzegawczoscia.Mialem tak właśnie odkąd pamiętam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
Czy mogę mieć upośledzenie umysłowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Psychologiem nie jestem, ale umiejętność posługiwania się forum raczej przemawia przeciwko upośledzeniu umysłowemu.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
deja vu
Psychologiem nie jestem, ale umiejętność posługiwania się forum raczej przemawia przeciwko upośledzeniu umysłowemu.

No nie jestes,ale chyba mogę mieć skoro mam 22 lata problemy ze skupieniem,duże trudności ze zrozumieniem poleceń ,oraz z pamięcią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To wcale nie oznacza upośledzenia.

Szkołę skończyłeś - wnoszę że tak, bo piszesz Trudno raczej w obecnych czasach prześliznąć się przez ścieżkę edukacyjną będąc upośledzonym umysłowo bez diagnozy.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4920
Dolegają ci jakieś nieprzyjemne dolegliwości w jakiś sytuacjach? Może to być nerwica lękowa, ja mam podobnie, tylko ja sobie beret trochę zryłem przez ćpanie w przeszłości. Nie to, że jestem j**nięty ale zostały jakieś rysy w psychice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
deja vu
To wcale nie oznacza upośledzenia.

Szkołę skończyłeś - wnoszę że tak, bo piszesz Trudno raczej w obecnych czasach prześliznąć się przez ścieżkę edukacyjną będąc upośledzonym umysłowo bez diagnozy.


Mam orzeczenie o niepelnosprawnosci ,ale jeszcze nie mam zdiagnozowanego UPOSLEDZENIA.Mam Łagodne zaburzenia autyzmu zdiagnozowane.Ledwo skończyłem szkołę zawodowa,ale nie zdobyłem dyplomu zawodowego,bo nie miałem szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie każda dysfunkcja psychiczna jest upośledzeniem umysłowym. To konkretna jednostka chorobowa. Stopniowalna.


Skoro byłeś diagnozowany, to gdyby było upośledzenie, raczej nie umknęłoby badającym.

Nie rozumiem potrzeby udowadniania sobie upośledzenia umysłowego.




Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-05-29 20:29:25

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gojenie Tatuażu - skóra

Wiecej