SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam info. O nisko intensywnym treningu wytrzymalosciowym

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Jak w temacie . Oprócz siłowni trenuje sw dość ciężko to pogodzić zwłaszcza jak chce się dużo dźwigać. Dlatego poza siłka i treningami sw ograniczam aktywność ale niestety mam dość słaba wydolność. Zauważyłem jednak,ze nim więcej spaceruje czyli zajęcie o niskiej intensywności tym lepsza zdecydowanie mam wydolnosc. Niestety nigdzie nie mogę zlokalizować info ,jakiś badań czy cus o wpływie tak mało intensywnego treningu jakim jest spacer na wydolnosc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Powiem Ci szczerze, że nigdy się nie spotkałem z taką zależnością najczęściej wręcz odwrotnie czyli interwały dobrzew ty zakresie się sprawdzają, a na treningu sw nie masz wytrzymałościowych epizodów ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 680 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5512
Jak to się standardowo robi to wiem. Po prostu zauważyłem bardzo wyraźną zależność między spacerami czy nawet inaczej pokonany dystansem dziennie,info za telefonem. A wydolnośćià i szukam info bo dość to dziwne dla mnie a nie chce za dużo wrzucać dodatkowego intensywnego treningu bo obawiam się o wyniki siłowe. Siłka to na tą chwilę priorytet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do sprawdzenia (split)

Następny temat

Pierwsza redukcja, kilka dylematów

WHEY premium