sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Szukam fizjo (Konin)

Wysłana -
Szukam dobrego fizjo w Koninie. Czy ktoś może mi takiego polecić? Z góry wielkie dzięki. Problem dotyczy lekko skrzywionego kręgosłupa i dość częstych bóli w odcinku lędźwiowym (prawa strona).

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witam w Koninie jest nasz moderator który jest fizjoterapeutą oraz trenerem personalnym, wysłałem namiary do niego namiary do tego tematu ,także pewnie się odezwie.
Wysłana -
Jak to mówią Rosjanie... danke.
Czekam na info od niego. A na razie ćwiczę jak dotąd + dokładam ćwiczenia posturalne. Raczej nimi sobie nie zaszkodzę?
Wysłana -
witaj, napisz do mnie na FB, to zobaczymy co da sie zrobic:)
link w podpisie
Wysłana -
Ok, odezwę się najwcześniej pod wieczór z konta FB żony bo ja niestety nie mam swojego.
Wysłana -
spoko
Wysłana -
TomQ-MAG dostałeś moją wiadomość z FB?
Wysłana -
witaj, dzisiaj sie przekopuje dopiero przez wiadomosci, wiec pewnie niedlugo dotre do niej:)
Wysłana -
Polecam jak najbardziej udać się do kogoś polecanego. Ja skorzystałem kiedyś z usług jakiejś osoby ze "znany lekarz" i nie dość, że straciłem dużo pieniążków to raczej efektów nie dało się znaleźć...
Wysłana -
problem polega w tym, ze nie kazdy z nas potrafi przyznac sie do braku wiedzy, czy odpowiednich kompetencji-jest to cecha, ktora wlasnie charakteryzuje madre podejscie do zagadnienia chocby terapii.
ja jak przychodzi do mnie osoba z problemem, i domyslam sie w czym moze tkwic przyczyna dysfunkcji, to nie podejmuje sie tematu, tylko odsylam do bardziej doswiadczonych kolegow po fachu, gdyz moje domysly to zbyt malo, abym mogl rozpoczac jakąś terapię.
Wysłana -
Z lekarzami różnie bywa i dość trudno jest znaleźć dobrego fachowca. Wcześniej ignorowałem okresowe bóle lędźwi ale od jakiegoś czasu inaczej do tego zacząłem podchodzić. Z racji dźwigania coraz większych ciężarów, wieku i problemów z lędźwiami, które w ostatnim czasie dały mi się dość mocno we znaki, postanowiłem coś z tym zrobić. Zresztą lekarz rodzinny trochę otworzył mi oczy na ten temat i zmusił do działania. Nie chciałbym zostać kaleką za lat kilka przez siłownię, którą kocham.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź