SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam diety - przed weselem :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
No więc pod koniec kwietnia mam zostać mężem a mój brzuszek wygląda nie najlepiej. Trzeba poprawić jego wygląd bo jeszcze mi panna młoda zwieje spod ołtarza :P
A tak na poważnie to:
1. Muszę odzyskać swoją sylwetkę sprzed lat i ładnie wyglądać jako pan młody.
2. Muszę odzyskać swoją kondycję. Kiedyś uprawiałem przeróżne sporty, grałem w reprezentacjach szkół do których uczęszczałem i w ogóle sporo się ruszałem. Od jakiegoś czasu pokochałem kolarstwo górskie ale z moją aktualną kondycją to bez roweru męczę się pod górkę a co dopiero z nim :)

Reasumując.
Chce zmienić tryb życia. Zacząć uważać na to co i ile jem, zacząć się ruszać i odzyskać dawny wygląd i kondycję :)

Poczytałem już trochę informacji na tym forum. Jestem zainteresowany dietą zbilansowana i treningiem HIIT.

Czekam na pomocne odpowiedzi. Chodzi mi o dietę i sposoby treningu.

A właśnie. Posiadam w domu trenażer więc mogę wieczorami po pracy jeździć na rowerku w pokoju.

PS
Wiem że nie będzie lekko ale potrafię dać z siebie trochę. Rzuciłem palenie po kilku latach i wiem co to znaczy walczy z samym sobą i oprzeć się pokusie.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 90

Wzrost: 178

Obwód klatki: 101

Obwód ramienia: 34

Obwód talii: 104 - Boże większy od klatki

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 41

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 23%

Aktywność w ciągu dnia: 7.00 - wstaje
20 minut marszu na stację PKP + 10 minut ze stacji do pracy
8-9 godzin w pracy (informatyk - praca siedząca)
około 18.00 znowu 10 minut z pracy na PKP i 20 minut marszu z PKP do domu
około 19.30 - 20.00 w domku jestem


Uprawiany sport lub inne formy aktywności: w domu wieczorami czasami na rowerku stacjonarnym.
W soboty i niedziele jeżdżę po 1-2 godziny na łyżwach hokejowych. Czasami amatorski hokej.


Odżywianie: 7.00 śniadanie (grzanki z 2-3 kromek chleba lub kiełbasa smażona lub coś podobnego)
10-11 jabłko lub banan
13.00 obiad (stołówka w pobliskim szpitalu Zazwyczaj jakaś zupa (pomidorowa, żurek) i jakieś drugie danie (kotlet, surówki, ziemniaki/frytki) czasami inne mięso np. z kaszą) lub pierogi/placki
około 20.00 - 21.00 kolacja. jakieś 2-3 kanapki.


Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: raczej brak. Po jajkach czasami problemy z żołądkiem.

Stan zdrowia: Brak ograniczeń.

Preferowane formy aktywności fizycznej: Zimą jazda na rowerze treningowym w domu oraz w weekendy jazda na łyżwach.
Latem kolarstwo górskie.


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Brak.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Raczej nie.

Stosowane wcześniej diety: od jakiegoś czasu MŻ - mniej żreć

Na razie ważę 89kg
Zadowalające będzie 78kg
Marzenie to 74 kg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
dieta jest dnem

post o diecie zbilansowanej,10 przykazan zywieniowych,posty podwieszone w odzywianiu

Trening
post o ukladaniu treningu FBW - Full Body Workout

Suplementacja
standard : omega-3 <6g ed>, wpan 1000mg rano przed sniadaniem,witaminy tab do snaidania, kawa przed treningiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z TSE

Następny temat

ocencie

Wiecej