SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam chętne osoby do gry w SIATKÓWKĘ. KATOWICE

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
Witam, jak w temacie-poszukujemy chętne osoby z Katowic i okolic do rekreacyjnej gry w siatkówkę w okresie wakacyjnym.
Miejsce i czas: Rektorat UŚ (Bankowa 9) pon-pt w godzinach 10-14.
Nie mamy ustalonego jednego dnia gry - zgadujemy się i gramy.
Zapraszam wszystkich fanatyków siatkarskich :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
Cześć Ja jestem chętny na siatkówkę w Katowicach. Byłem dzisiaj na Bankowej ale nikt nie grał. Może nie uzbierałeś jeszcze drużyny. My gramy zależnie od pogody na 1000-leciu o 18 godzinieprawie codziennie. Chrobrego 4 boisko gimnazjum nr. 8. Jeśli chesz się dołączyć i być może masz np. dwóch chętnych na siatkę to daj znać. Andrzej [email protected] 605 344 508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Czy gracie na rektoracie w wakacje, czy można się przyłączyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Witam, jestem również z Katowic oraz jestem chętny do gry w siatę. Proszę o jakieś info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
Witam,
Poszukujemy chętnych do gry w siatkówkę w poniedziałki i czwartki w Katowicach Kostuchnie o godz 18:45-20:15. Koszt 75zł dzielony na wszystkich po równo. Chętnych proszę o kontakt 693-361-474. Wiek i płeć nie ma znaczenia. Grupa istniejąca jest mieszana w wieku 25-45 lat. Więc każdy mile widziany umiejący grać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1
Witam, gramy w poniedziałki i czwartki o 17:15 na Bogucicach w szkole przy ulicy Sztygarskiej. Sala jest bezpłatna, zapraszam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bilet na Niemcy-Portugalia w Kijowie

Następny temat

Kto jest chętny na kurs trenera personalnego

WHEY premium