SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam Pracy

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2491
Witam
Szukam pracy w lublinie moze ktos ma cos do zoferownia, ktos cos slyszał?
Mam 24 lata po studiach z administracji przyjme kazda prace.
72504052
gg:12362569
[email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Myślisz, że na forum sportowym się coś znajdzie?
Szukaj na portalach do tego przeznaczonych. W zawodzie pewnie szanse bliskie zeru, ale ogólnie coś, żeby się zaczepić (żeby zacząć) w Lublinie idzie znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2491
Dobra prace mozna znalesc tylko po znajomosciach moze ktos kiedys da jakis cynk.ja nie jestem z lublina a zeby zaczepic sie za 1000-1200 to nie ma sensu bo po prostu nie bedzie mi sie oplacac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Chyba, że tak to zrozumiałe. Mi się poszczęściło i pierwszą pracę jaką załapałem na Lublinie pozwalała zarobić minimum te 1,5 tys netto. Niestety praca w 80% fizyczna, bez perspektyw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31749
Lipa w tym regionie na maxa. Trzeba miec albo szczescie albo znajomosci. Fizyczna malo platna prace znajdziesz bez problemow. Tak czy inaczej powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2491
To oferuje prowizje za znalezenie pracy!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lublin, Lubartów, Łęczna, Biała Podlaska - siłownia z kettlebell

Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU

WHEY premium