SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztywność karku a trening

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Samo naciągnięcie mięśni może do kilku tygodni (ok. 2-3) w zależności jak duże byłoby inna sprawa że po tym co opisujesz nie do końca ono pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6450
No wg mnie dziwne jest to, że raz boli raz nie boli. Zauważyłem, że jeśli posiedzę dłużej w jednej pozycji np. przed komputerem to wtedy przy pierwszych paru ruchach szyja mocno boli.
Noce teraz przesypiam bez problemu.
Co by mogło pasować do tego opisu?


Zmieniony przez - diabeelek w dniu 2018-04-05 08:02:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie sposób tego stwierdzić bez wykonania badania klinicznego , przyczyn może być dużo od blokady w stawie międzywyrostkowym , do objawów pochodzących z krązka miedzykregowego itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6450
Dalej męczę się z tym karkiem. Wczoraj byłem znowu na masażu, niby trochę pomógł ale noc była ciężka. Masażysta dodatkowo założył mi taśmy kinezjologiczne. Wg niego to co mam to jakieś napięcie mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ty chodzisz do masażysty czy fizjoterapeuty? Bo to nie jest to samo a stosujesz zamiennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6450
Ten masażysta jest również fizjoterapeutą - jak wiemy co lepsi i gorsi. Ja natomiast poszperałem trochę w internecie i wydaje mi się, że jest to rwa barkowa....wszystkie objawy mi do tego pasują.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból stopy po bieganiu (pod kostką)

Następny temat

lędźwiowo krzyżowy

WHEY premium