SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuki walki w Olsztynie

temat działu:

Informator WARMIŃSKO-MAZURSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4876

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4958
Witam
Zapraszam do dyskusji forumowiczów trenujących jakieś sztuki walki w Olsztynie. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, opiniami, wskazówkami. Osobiście nie trenowałem żadnej SW, ale zamierzam zapisać się na karate kyokushin.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1537
Nie ćwiczyłem w Pako, ale słyszałem od znajomych dobre opinie. Sandę też polecam, a co do jej trenera, to wg. info na stronie najpierw ćwiczył shotokan,a potem wushu( Tai chi to też zresztą wushu, gwoli ścisłosci i są różne odmiany tego stylu). Zdecydowanie mogę też polecić BJJ w Berserkerach (jeśli byś miał ochotę na grappling).

Kiedyś ludzie byli sobie bliżsi bo broń miała mniejszy zasięg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1399
A co cie interesuje ?? stójka, parter??

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9592
karate kyokushin to raczej stojka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1399
Ale ku*** jakimi doświadczeniami miałbym się podzielić ;)przeczytaj uważnie po kolei i dopiero się wypowiadaj ;P Ile masz lat mek24??

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9592
na mt chodzisz do camela czy pako?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1399
Trenowałem u Camela ;) Nie odpowiada się pytaniem na pytanie!

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9592
widocznie pytanie bylo z d.py,a na marginesie facetow nie pyta sie o wiek,stan konta i dlugosc penisa.
wrocmy wiec do dyskusji na temat sportow walki,choc nie wiem czy autor jest ciagle zainteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1399
Margines zostaw dla siebie, wypowiadasz się jak jakiś gimnazjalista wiec mogę stwierdzić, że jak ja trenowałem karate to ty deskorolka pod szafę wjeżdżałeś ;) pozdro

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Trochę przeszedłem stylów walki i wszystkie w Olsztynie. Polecam jedynie Camela MT; Arachion MMA; Berserker`s Team BJJ. Kyokushinkai trenowałem i uwierz mi, że się nie nauczysz tak walczyć jak na w/w. No chyba, że interesuje Cię również ćwiczenie Kata. Aha! Polecam jeszcze Doce Pares Eskrimę - świetny filipiński Combat (walka wręcz + pałki + noże).

Linki:
http://www.bjj.olsztyn.pl/
http://www.mmaolsztyn.pl/
http://www.docepares.olsztyn.pl/
http://www.fight-club.olsztyn.pl/

Zmieniony przez - drRzezio w dniu 2010-07-10 10:57:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4958
Odświeżam temat. Słyszałem od kolegi, który chodzi na krav-magę w Olsztynie, że bardzo wiele tam się nauczył i że treningi dużo mu dają. Z drugiej strony niektórzy mówią, że na krav-madze strasznie zdzierają i że się nie opłaca chodzić. Trenował ktoś krav-magę w Olsztynie? Jeśli tak, to niech się wypowie czy warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Na Kravce nauczysz się technik. Jak chcesz się nauczyć walczyć to potrzebujesz treningów ze sparingami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Znajde w sklepach w Olsztynie krete z Vitalmaxa lub Myogenix ?

Następny temat

PURE WHEY

WHEY premium