SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuki walki a wstrząs mózgu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2
Witam, mam 16 lat i trenuje K1. w życiu miałem już 2 razy wstrząs mózgu raz w wieku 11 a drugi raz w wieku 13 lat. i mam pytanie, mianowicie czy jestem teraz bardziej narażony na jakiś uraz? Czy w razie kolejnego urazu mogłbym mieć jakiś poważniejsze skutki? Czy moge spokojnie trenowac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zapytaj lekarza

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
1. opcja:
Lekarz sportowy --> EEG i opinia neurologa --> ewentualne dodatkowe badania zlecone przez sportowego (EKG, krew, mocz itp.) --> lekarz sportowy i opinia czy nadajesz się do K1
2. opcja:
EEG i opinia neurologa czy możesz trenować
3. opcja (do 21 roku życia, czyli się łapiesz):
Lekarz POZ --> lekarz sportowy i dalsze kroki z pkt. 1.

Bez badania EEG nikt nie wyda Ci opinii czy możesz, czy też nie możesz trenować i czy jest to zagrożeniem dla twojego zdrowia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Tak j/w

Dobre skutki podobno przynosi omega 3, które pomaga regenerowac uszkodzone rejony mózgu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SzK
Bez badania EEG nikt nie wyda Ci opinii czy możesz, czy też nie możesz trenować i czy jest to zagrożeniem dla twojego zdrowia.
Nie mów. Zawsze się znajdzie jakiś internetowy ekspert.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Ciekawe czy to będzie ten sam co CHCE zacząć trenować (autorze, nie dotyczy to Ciebie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 131: Rivera vs Moraes

Następny temat

czy trening siłowy jest mi wskazany?

WHEY premium