SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuki walki - Stalowa Wola

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23218

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 197 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10555
Wpisujcie jakie sztuki walki sa dostepne w naszym miescie oraz ceny i moje pytanie czy w Stalowej jest moze tajski boks ???

NeverGiveUpStandUpAndFight...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
Witam jestem dobrym znajomym własciciel Klubu Kaito w Stalowej Woli przez jakis czas tam trenowałem, lecz teraz trenuje w rzeszowie.
Powiem tak Kaito Klub Stalowa Wola jest jednym z najlepszych klubów w podkarpaciu jest naprawde profesjonalna siłownia, trenerzy sztuk walk to profesjonalisci. Są tam sztuki walki takie jak BJJ, Boks, Kickboxing, Submision Fighting, Judo(lecz nie ma osobno zajeć jest BJJ, które jest naprawde dobry mozna go spokojnie nazwać BJJ full contact), jest grupa od K1 (tzw. grupa Kuby). Wszystko jest tam w porządku i ceny nie są wysokie za taką jakość. Przeprowadzajac się do rzeszowa ( z rodzicami, mam 15lat) szukałem nowej siłki i klubu sztuk walki - i co sie okazuje? cenu są tak wysokie, że sie w głowie nie mieści co sie w większosci nie pokrywa z jakościa. Sam żałuje że nie mieszkam dalej w stalowej i nie moge trenować wspólnie z Borysem(włascieciel Kaito Stalowa Wola ale Borys to tylko jego pseudo tak naprawde nazywa sie Paweł Kunysz) nie jest on jakims urwanym gosciem z kosmosu ma nawszystko papiery i przedewszystkim bardzo duze doswiatczenie w tych dziedzinach. Pokaze wam jak trenowac na siłowni pod sztuki walki jak i zarówno pod kazda osobna dziedzine. A i w Kaito jest naprawde luźna atmosfera nikt się nie spina nawet największe koksy sam Waluś który jest chyba najwiekszy w Kaito ma sie czym spinać a nie robi jest spoko kazdy siemka wita sie i pomaga kazdemu:)

Zapisujac sie nie zawiedziecie sie wogóle, oczywiscie sa tam pewne zasady i trzeba sie zachowywać, ze jest spoko luz to nie znaczy ze wolna amerykanka i mozna robic sie co chce:D

o to strona www do klubu
http://klubkaito.firmowo.net/
tam jest wiekszosc informacji co i jak a najlepiei pujsc i sie zapytac co i jak ( takie sekretne godziny to 13-15 wtedy nie przychodzcie bo borysa nie ma jest jego tata a od niego nie dowiecie sie tak jak od niego).

Moze was zainteresuje to ze czesto sa tam seminaria z luzmi z całego swiata combat sport, byli kilka krotnie zawodnicy BJJ ( same czarne pasy), w maju 2011 przyjezdrza znajomy Borysa Kszysztof Soszynski zawodnik UFC od kilku lat bedzie prowadził seminarium ale kiedy dokładnie to bedzie wiadomo około maja w Klubie wiec trzeba czuwac.

A i chłopaki z sztuk walk jerzdrza na zawody i ZDOBYWAJA medale np pas mistrzowski mma organizacji angels of fire
ale zeby jezdzic na takie imprezy trzeba zasuwac bo Borys wystawiajac zawodników niechce przyniesc sobie wstydu. Pewnie sie zastanawiacie jak on na takie gale wkłada ludzi otóz zna ludzi z całej polski ( zawodników, organizatorów gal sam osobiscie przez pewien czas nie zdawałem sobie jakie znajomosci ma Borys).

Wbijajcie do Kaito bo warto:)

Pozrawiam Rudy Kaito Team

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
tajskiego boksu u nas nie ma co do innych sztuk walki to karate kyokushin bodaj 50 kilka zl za miesiac w tym 3 treningi po 1,5h na tydz (to w grupie doroslych:p) jest jeszcze judo ale nie znam cen slyszalem tez cos o boksie i kickboxie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 738
Zastanawiam sie dlaczego tu tak ubogo se szkołami z czym kolwiech chciałbym ćwiczyc jeet kune do no ale tu to niema gdzie aż płakac mi się chce jestem z okolic Stalowej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 738
Czy na podkarpaciu nikt niecwiczy?Czemu tu nikt się nieodzywa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 663
W stalowej jest tragedia ze sztukami, nic nie ma tylko karate godne uwagii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 663
Aaaa i jest w TopGymie informacja o jakims KickBoxingu ze gdzies jest. PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 503
Wiecie moze czy od tamtej pory coś się zmieniło? Jakie sztuki walki mozna uprawiać w Stalowej Woli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
KARATE JUDO)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1378


Legendarni bokserzy i wspaniali nauczyciele kultury fizycznej: Lucjan Trela i Ludwik Algierd poprowadzą zajęcia sportowe z amatorami boksu. W Stalowej Woli odradza się sekcja pięściarstwa przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Informacje i zapisy: MOSiR Stalowa Wola, ul. Hutnicza 15; tel. (0-15) 842-25-62, fax. (0-15) 844-73-38.

//Ciekawe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktoś wie gdzie jest judo i ile kosztuje w stalowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 314
A prócz karate i judo coś jest? A tak wogóle, to gdzie są te 2 wczesniejsze sztuki walki?(ulica)

Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, którzy na to zasłużyli.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mistrzostwa Podkarpacia w wyciskaniu leżąc

Następny temat

sklepy sportowe

WHEY premium