SFD.pl Informator PODKARPACKI

Sztuki walki - Stalowa Wola

Wysłana -
Wpisujcie jakie sztuki walki sa dostepne w naszym miescie oraz ceny i moje pytanie czy w Stalowej jest moze tajski boks ???
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
tajskiego boksu u nas nie ma co do innych sztuk walki to karate kyokushin bodaj 50 kilka zl za miesiac w tym 3 treningi po 1,5h na tydz (to w grupie doroslych:p) jest jeszcze judo ale nie znam cen slyszalem tez cos o boksie i kickboxie
Wysłana -
Zastanawiam sie dlaczego tu tak ubogo se szkołami z czym kolwiech chciałbym ćwiczyc jeet kune do no ale tu to niema gdzie aż płakac mi się chce jestem z okolic Stalowej
Wysłana -
Czy na podkarpaciu nikt niecwiczy?Czemu tu nikt się nieodzywa?
Wysłana -
W stalowej jest tragedia ze sztukami, nic nie ma tylko karate godne uwagii.
Wysłana -
Aaaa i jest w TopGymie informacja o jakims KickBoxingu ze gdzies jest. PZDR
Wysłana -
Wiecie moze czy od tamtej pory coś się zmieniło? Jakie sztuki walki mozna uprawiać w Stalowej Woli ?
Wysłana -
KARATE JUDO)))
Wysłana -

Legendarni bokserzy i wspaniali nauczyciele kultury fizycznej: Lucjan Trela i Ludwik Algierd poprowadzą zajęcia sportowe z amatorami boksu. W Stalowej Woli odradza się sekcja pięściarstwa przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Informacje i zapisy: MOSiR Stalowa Wola, ul. Hutnicza 15; tel. (0-15) 842-25-62, fax. (0-15) 844-73-38.

//Ciekawe :)
Wysłana -
Czy ktoś wie gdzie jest judo i ile kosztuje w stalowej ?
Wysłana -
A prócz karate i judo coś jest? A tak wogóle, to gdzie są te 2 wczesniejsze sztuki walki?(ulica)
Strona 1 z 7