SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuczka George'a Foremana

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
A tutaj nadal dyskusja

Dyskusja nie ma sensu gdyż moje wnioski są śmieszne itd.

Oglądając walkę 20 razy nie 3 sekundy...

Co do techniki Foremana jest,to stereotyp powtarzany wszędzie i non stop(nawet teraz)...To kładzie ten artykuł(wybryk natury),który notabene był moim pierwszym na SFD(...Ale wystarczy obejrzeć walki...

Po prostu nikt nie analizował tyle razy walk Foremana...

Co do Roacha...To,ze wielu ma większą więdzę od niego o przygotowaniu fizycznym jest jasne...Bo,to nie jest dobry przekrojowo trener on jest fenomoenalny tylko do boksu...

Taki np. Knife jest fenomenalny do treningu siłowego(ogólnorozwojowego) i takiego Roacha też zjada...

Tygrum ile razy oglądałeś Lennox vs Witali ?


Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2015-01-08 22:16:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Cezi i Tygrum

Wariaci






czy....




Geniusze ?





A może socjopaci...?





A moze wszystko na raz z przebłyskami geniuszu łączonego z obłędem ?





Patrz walki Moore'a...Ja już swoją cegiełkę dodałem.Jeśli ktoś nie chce/nie umie analizować walk,to nie moja sprawa.

Kończę dyskusję.Nie wypowiadam się już w tym temacie.W końcu jestem socjopatą.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2015-01-08 23:45:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
nie piszcie że trzeba mieć wzrost i zasięg jak Foreman. Jakoś Earnie też rąbał drzewa z Moore i co a miał 182cm. Więc taki trening jest dobry dla każdego Marciano kopał rowy a nie imitował w jego czasach pewnie o tym nie wiedział a miał podbrodkowe mocniejsze nisz Władimir który robi te ćwiczenia z tą belką na podbródkowe. Jim Jeffries rzucał przed siebie piłkę lekarską 2500 razy która ważyła 12 kg więc nie mówcie że rąbanie drzewa przez 3h to głupota ;) Według mnie chodzi nie tylko o koordynacje ale i o pamięć mięsniową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ju-jitsu to "łagodna" sztuka?

Następny temat

Sztuczki Foremana 2

WHEY premium