SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szpagat Siad Płotkarski pomocy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Witam

Otóż mam pytanie. mam 16 lat i od wczoraj zaczalem sie pierwszy raz rozciagac i do ziemi brakuje mi wysokosc jakby postawic butelke od pepsi 2 litrowa chodzi mi o szpagat w poprzeq czy to dobry wynik???(wczesniej sie troche rozciagalem)
aha i jeszcze jedno otóż mam problem z siadem płotkarskim, gdy robie go mam problem z poloeniem nogi prostopadle do nagi wyprostowanej
po prostu boli mnie cholernie w kolanie, już niemówie jak mnie boli tam w kolanie jak robie skłon do tej nogi zgietej to mnie tak bardzo boli ze ch** czy tez mieliscie tak na poczatku czy cos mam ja nietak w biodrach...????

Zmieniony przez - SoFT16 w dniu 2007-12-31 16:16:37

Zmieniony przez - SoFT16 w dniu 2007-12-31 16:16:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
Hmm czy to dobry wynik;] Ja wiem xD Ja tam nie wiem skąd ale umiem szpagat taki na boki xD Tylko msuze sie wcześniej rozciągnąć xD^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
ja z siadem płotkarskim nie miałem problemu i nic mnie nie bolało... a masz jakiś plan na rozciąganie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
tak mam program na rozciaganie:D:D:D...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3695
to daj linka do niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase....(Daje SOGI!!!)

Następny temat

indywidualny plan

WHEY premium