SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkodliwośc kreatyny ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3477
Cze all !
Czy komuś kiedykolwiek zaszkodziła w jakikolwiek sposób kreatyna ?
Pytam dlatego ze ostatnio podczas brania kreatyny dostałem tzw. kolki nerkowej (ale moze to być tylko zbieg okoliczności).
Pytanie drugie - czy ktoś brał kreatyne z aminostaru - Creatin Monohydrat.
Czekam na wasze opinie

j@ro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chce ktos kupic nerke? troche uzywana, dobrze sie trzyma, czasem tanczy tango. rozmiar xxl :)

The Way of the Samurai is found in death

Zmieniony przez - GEMiNigga w dniu 2002-12-15 14:08:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie czasami boli brzuch rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Z tego co slyszalem ale sie soobiscie z tym nie spotkalem to przy salbymnawodnienu organizmu i duzych dawkach kreatyny przez dluzszy cas moga wystapic jakies probelmy z nerkami ale jest to malo prawdopodobne jezeli nie przekaracas dawki 0g dziennie i duo pijesz. No chyba ze miales problemy znerkiami wczesniej i iesa w pelni sprawne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3477
No nie miałem problemów wcześniej, ale prawdopodobnie ze coś mam z nerkami (jakiś piasek czy kamienie) to sie okaże po usg.

j@ro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4587
ja zaczołem brać kreatyne i po trzecim dniu ładowania zaczęły mi strasznie napieprzać nerki!!!!! więc przestałem!!!!! pozdro!!! nerki bolą do tej pory a przestałem dwa tygodnie temu!!!! pozdro!!!


ah oh eh...

REDDRAGONTERRORTEAM
TO NIE PRZEDŁUŻENIE MOJEGO CHOOJA TO MÓJ TRABI I PO MIEŚCIE SIE NIM BUJAM...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
nie wolno robić więcej niz 4 cykle 6 tygodniowe w roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3477
no widze ze moja przygoda z kreatyną się szybko skończy

j@ro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
moim zdaniem powinienes od razu odstawic ja bralem w wieku 16 lat i nie bylo mi nic przynajmniej o niczym nie wiem ale takie objawa to nie jest dobry znak teraz tylko badania i lekarz

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3477
No ale wiecie to jest troche dziwne bo wziąłem w sumie ok. 40 gram (przez dwa dni). Tyle tej kreatyny mogło zaszkodzić?

j@ro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4587
mi włąśnie po takiej dawce zaczeło boleć!!!

ah oh eh...

REDDRAGONTERRORTEAM
TO NIE PRZEDŁUŻENIE MOJEGO CHOOJA TO MÓJ TRABI I PO MIEŚCIE SIE NIM BUJAM...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4587
jednak jak chcesz jąbrać dalej to musisz codziennie pić conajmniej 5 litrów wody dzięki czemu nerki bedą lepiej filtrowane i zmaleje szansa na ich uszkodzenie!!!! pozdro!!!

ah oh eh...

REDDRAGONTERRORTEAM
TO NIE PRZEDŁUŻENIE MOJEGO CHOOJA TO MÓJ TRABI I PO MIEŚCIE SIE NIM BUJAM...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUTAMINA z usa??

Następny temat

Ceny suplementów po weściu do UE.

WHEY premium