SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkodliwość metanabolu - jak to jest???!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9172
tyle sie mowi z tych negatywnych skutkach np. metanabolu, ale powiedzcie szczerze, czy 1 badz 2 cykle metki (powiedzmy 2x200 tapsow)tak bardzo moze namieszac nam jesli chodzi o zdrowie???? nie koksowalem jeszcze, caly czas chodzi mi po glowie info, ze niby moze mi sie cos tam zdupczyc z ukladem hormonalnym dlatego sie niezle waham, moze Wasze opinie mnie naprowadza na dobry tok myslenia.

pozdrawiam MiF

-------------

pozdrawiam MiF

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Nie chodzi o 17alfa, bo oba związki mają, tylko o ciężar cząsteczki, metyltest jest obrabiany kilkukrotnie dłużej.
A cena nie ma znaczenia, bo metyltestu daje się 4x mniej.
I tak, rozczarowujesz mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam artykuł Ed'a:
http://www.kulturystyka.pl/art/metandienon_su.htm 

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9172
czytalem czytalem juz dawno, ale zadalem konkretne pytanie, czy taka ilosc metki ma znaczacy wplyw na nasze zdrowie, zdrowie 17-sto latka????

-------------

pozdrawiam MiF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Bardzo duze. Taka ilosc jest moze okazac sie bardzo katastrofalna w skutkach. Zreszta 17 lat organizm jest w burzliwym okresie dojrzewania. I lepiej poczekac i dac mu sie troszke poukladac samemu,a tak na marginesie to 40szt na poczatek w zuplenosci wystarcza.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
17 lat - hmmm wspanialy wiek - sam tyle kiedys mialem, pamietam chodzilem wtedy do Technikum a moja klasa to byl istny "poligon doswiadczalny". Na palcach jednej reki moge policzyc osoby ktore nie mialy stycznosci z silownia a na palcach trzech rak osoby ktore nie mialy stycznosci z "koksami". Mowiac krotko polowa mojej klasy "koksowala". Preparaty stosowane przez moja klase to glownie Metanabol, SuperAnabol, Omnadren, Extrabolin. A oto wyniki obserwacji:

- uczen nr 1 ; cykl: 4-ry tygodnie ; preparat: 20 tabletek Metanabolu ; dawki: od 1/4 tabletki do jednej tabletki ; efekty: znaczne pogorszenie wzroku ; komentarz: byc moze przyczyna byl fakt ze cala rodzina ucznia nr 1 nosila okulary a on stosujac SAA przyspieszyl pewne procesy ktore mialy nastapic w jego organizmie

- uczen nr 2 ; cykl: 4-ry tygodnie ; preparat: 80 tabletek Metanabolu + 10 ampulek SuperAnabolu ; dawki: nieznane ; efekty: trwaly wzrost cisnienia tetniczego ; komentarz: uczen nr 2 do dzis stosuje tabletki obnizajace cisnienie, ponadto prawdopodobnie ma "pewne obciazenia genetyczne" (ojciec ucznia nr 2 zmarl na zawal)

- uczen nr 3 ; cykl: brak danych ; preparat Extrabolin 2xamp. ; dawki: nieistotne ; komentarz: uczen podczas stosowania preparatu zachorowal na ospe, co bylo o tyle dziwne ze juz raz przechodzil ta chorobe (a zatem co bylo w ampulce - na pewno nie nandrolon)

w pozostalych przypadkach (uczniowie 4-15) czesto wystepowal tradzik - w jednym wypadku zmiany tradzikowe ustapily - ponadto nadmierna potliwosc i nadpobudliwosc
w przypadku stosowania preparatow Omnadrenu wystepowaly czasowe problemy z potencja ktore ustapily samoistnie.

Jak widzisz sterydy potrafia byc nieobliczalne - pamietaj dzialanie sterydow na dana osobe to sprawa wysoce indywidualna !! kazdy reaguje inaczej czego przykladem byla moja klasa - jako ciekawostke powiem ze rekordowy przypadek (z poza mojej klasy) to cykl z zastosowaniem dziennie ok 10 tab. mety a w szczycie (to bylo na jakiejs dyskotece i chodzilo chyba o jakis zaklad) 24 tabletki ! Uczen ten zyje i ma sie o dziwo bardzo dobrze (choc na tej dyskotece nie wytrzymal do konca z powodu okropnego bolu brzucha). Jedno jest pewne - jezeli zdecydujesz sie na SAA w tak mlodym wieku na pewno staniesz sie jednym z opisanych uczniow - oby nie uczniem nr 1 czy 2.

Pamietaj w czasach w ktorych ja chodzilem do szkoly sredniej na rynku nie bylo takich preparatow jak kreatyna czy HMB. Gdyby byly - kto wie czy zabawa z koksem zaczela by sie kiedykolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak byliśmy w liceum to już tam jakieś odżywki się pojawiały, ale ruska meta i tak popularniejsza była

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1049
ej a ja wam powiem tyle ze jestem po 3x100 ruskiej mety..czy cos mi dalo..napewno troche ale to nie to ze bym byl troche zadowolony.ostatnio sie dowiedzialem ze ruska meta to tylko toxik i prawie zero anabolikow.polska jest podobno spoko...co do wypowiedzi kolegi ...tego o uczniach.to ja jestem po 2 cyklach 100 meta 10 oma 15 tst.czy cos zmienilo sie na minus..to ze przestalem cwiczyc i ze mnie spadlo...teraz musze se cos kupic bo w bulce mam o 1.5 cm mniej...i to jest dolujace.

DureX123
1

DureX123

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1049
ej dobra....troche sie chyba nie zrozumielismy...3x1000 przez ale zycie!!!!nie naraz...

DureX123

DureX123

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
DureX123 jak nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz to przestan mieszcac ludziom w glowach. Lepij nic nie pisz jak nie znasz sie na temacie bo dostaniesz w koncu bana. To tak na przyszlosc.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Garatuluje wiedzy i pomyslow chlopaki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

superanabolon i winstrol

Następny temat

Wszystko o Winstrolu.

WHEY premium