SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkoła drwala krakow

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
Mam pytanie, trenuje ktoś w szkole drwala w Krakowie, co jeśli ktoś nie może w każdy dzień przyjść na zajęcia, można w inny dzień? Co ile jest nabór do grupy dla początkujących?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
nie, ale przejdz sie na trening chociazby po to zeby zobaczyc jak wyglada i sie oswoic,, pogadaj, powiedz jakie masz warunki i czy będzie ok, prawie na pewno tak. Jak czegoś nie możesz aktualnie robić, to mówisz i już, nic się nie dzieje. mysle ze masz troche wypaczona wizje tego wszystkiego. to sa normalni, mili ludzie, nie jacyś mordercy, przyjdz i bedzie ok


Zmieniony przez - Mellopl w dniu 2018-06-07 20:56:27

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 94
Trenowałeś coś wcześniej? Jeżeli nie to wybierz sobie dyscyplinę i czekaj aż będą nabory. Najlepiej napisać na facebooku do szkoly walki drwala, na pewno ci odpiszą kiedy będzie kolejny nabór. Treningi tej samej grupy sa z dniem przerwy czyli pon i sr. Albo wt i czw. Na początku warto chodzic koniecznie na swoją grupę do jednego trenera, aby ogarnąć podstawy. Po awansie grupy z nowego naboru na P1 można juz powoli chodzić na inne godziny, ale zawsze warto uzgodnić to z trenerem, bo pomimo tego że poziom grupy moze byc teoretycznie ten sam, to w praktyce moze byc tam ciężej. Wszystkie informacje znajdziesz na Facebooku :). Odwagi i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
A jak patrzyłem na harmonogram w szkole walki drawala to tam były jedne zajęcia trwajace 55 minut, czy to nie za krótko? Jak jest w innych klubach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Dla początkujących dobrze wykorzystana godzina jest optymalna. Przy dłuższym treningu już plącze się motoryka.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
Mam jeszcze pytanie, zdecyduje się na szkołę walki drwala na bratysławskiej w Krakowie, to jest na Prądniku białym i właśnie boje się bo Prądnik to chyba okolica gdzie jest dużo blokersów i chuliganów więc czy aby chodzenie na treningi z takimi osobami jest bezpieczne? Jak zacznie jakiś zaawansowany blokers do mnie fikać to może być problem... Wiem że w szkole walki drwala nie ma miejsca na takie żeczy ale różnie to bywa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Spokojnie, żadnych podejrzanych typów tam nie uświadczysz. Grupy są podzielone na poziomy, wszyscy są na podobnym, nikt Ci krzywdy nie zrobi. Przez wiele miesięcy nie będziesz miał żadnych sparringów.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
A mam jeszcze taki problem, 3 lata temu miałem złamany łokiec(operacja), pewnych rzeczy nie mogę robić tym łokciem ale większość tak i mam pytanie czy pozwolą mi trenować z jakimś ochraniaczem na ten łokieć, który sam sobie kupię czy można używać tylko ochraniaczy klubowych? Wolę sobie kupić ochraniacz na wszelki wypadek jakby miało się coś stać. Oczywiście najpierw skonsultuje z lekarzem czy wolno mi wogule trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
mysle ze mozesz trenowac w czym chcesz. chyba nie ma zadnych klubowych ochraniaczy.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
A tak wogule jak miałem ten łokieć złamany to musze mieć zaświadczenie od lekarza że mogę trenować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
nie musisz, tylko podpisujesz na początku oświadczenie że bierzesz odpowiedzialność w razie gdyby coś się stało

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1045
Mellopl
nie musisz, tylko podpisujesz na początku oświadczenie że bierzesz odpowiedzialność w razie gdyby coś się stało


A jak nie mam pełnej sprawności tą ręką i nie mogę pewnych ruchów wykonywać to jak to trener zobaczy to czy nie będzie mi kazał dać zaświadczenia od lekarza?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening-Boks

Następny temat

Kopnięcia karate VS kopnięcia kung-fu

WHEY premium