SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szesciopak na plaze?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
Witam otoz, cwicze od mniej wiecej roku, jako ze nie stac Mnie na dobra diete, to bardzo powoli rosne ale nie o to tutaj chce pytac, Otoz mam zamiar jeszcze 6 tygodni robic mase, i 3 miesiace robic rzezbe, wraz z aerobami, bieganiem, oraz plywaniem w Oceanie. Jak narazie czuje ze Mnie troche zalalo tluszczem, szczegolnie brzuch! i mam takie pytanie, zamieszcze wam ponizej zdjecie, myslicie ze Bede w stanie w ciagu 3 miesiecy odslonic i uwydatnic szesciopak oraz inne miesnie? Nie piszcie Mi zebym jeszcze mase pociagnal, bede robic to po wakacjach. Dziekuje z gory za odpowiedzi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6100
dasz rade :)
w 3 miesiące lekko.

Do ataku ! - krzyknął bohatersko generał spier.dalając w krzaki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2279
3 miechy lekką pytką z dobrym treningiem :)

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
No to sie ciesze, bo sie troche martwilem, ze moze Mi czasu nie wystarczyc. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Elbugaj
nie stac Mnie na dobra diete,
Dieta nie musi być droga https://www.sfd.pl/Dieta_na_każdą_kieszeń_by_k3ho-t183005.html
Oczywiście art stary ale te produkty akurat są jednymi z najtańszych i najzdrowszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
oczywiście, że dasz radę- zawodowy bokser w 3 miesiące jak się przygotowuje do walki robi limit wagowy a bywa że musi zrzucić nawet koło 20 kg :)

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Bokser to czasem musi 5 kg w dzien zrzucic do ważenia. Na następny dzień jest 8-9 kg cięższy:)

Kto nie ryzykuje nie pije szampana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 228
a jakie ćwiczenia na brzuch robisz abs,a6w?

SIŁA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
Na brzuch bede robic a6w, oraz na silowni, dociaganie kolan do klatki, unoszenie nog w gore, twistera, oraz standardowe brzuszki, brzuszki z obciazeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 611 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8306
rzeźbe trzeba mieć z czego robić. masa.

trenuj tak, jakby każdy trening miał być ostatnim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek masy

Następny temat

skracanie mięśni

WHEY premium