SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Szerokość w biodrach i barkach

Wysłana -
Cześć! Mam 15 lat. W barkach mam ok. 107cm. W biodrach ok. 88 i klacie też 88. Czy to jest normalne? W talii w najweższym miejscu mam 67 cm (kiedy wciagne brzuch). Czy powinienem wyrobić bardziej mięśnie skośne brzucha?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A dlaczego miałoby to być nienormalne? Wymiary jak wymiary wszystkie są normalne. Sprecyzuj bardziej pytanie, ponieważ mięśnie skośne brzucha nie maja w Twoim przypadku nic wspólnego z szerokością talii.
Wysłana -
normalne, jak to nastolatek zaczniesz interesować się sportami, zdobędziesz nieco masy mięśniowej, to proporcje sie mocno zmienia
Wysłana -
Teraz jak nie ćwiczysz sylwetkowo to proporcje masz raczej poprawne więc nie masz się czym przejmować.
Wysłana -
Potrenujesz parę lat to i w barach/klatce będzie conajmniej 10-15cm więcej niz w biodrach.
Wysłana -
mięśnia skośne brzucha mogą jeszcze bardziej Ci sylwetke w talii poszerzyć
Wysłana -
no, a nie powinna być taka bardziej poszerzona w talii? Obecnie mam tam mniej niż w biodrach,, a o to chyba nie chodzi. Normlanie wszyscy mają biodra szersze niż talia?
Wysłana -
Jak masz prawidłowe proporcje to biodra są szersze niż talia, ale czasem mocno rozbudowany gorset mięśniowy niweluje różnicę.
Wysłana -
nie powinna byś poszerzona w talii wtedy to niweluje tak zwaną sylwetke V
Wysłana -
A czy z szerszymi biodrami niź brzuch nie będę miał za bardzo bardziej takiej "klepsydry"?
Wysłana -
troche tak
sam mam szeroka miednice
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź