SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szerokość w biodrach i barkach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4141
Bardziej nie chodzi mi o biodra która chyba powinny być mniejsze niż talia, tylko miednica. Mam miednice i potem nagle jest takie wcięcie w talii i potem się rozszerzam, tylko, że w klacie nie jestem znowu taki szeroki tylko porównywalnie jak w biodrach, ale trochę szerszy niż w miednicy. Przez to nie jestem takim V tylko bardziej klepsydra :/ Czy to normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Za szerokość w tym obrębie odpowiada kość miednicza i każdy z reguły jest szerszy w "biodrach" niż w talii. Choć rozbudowany mocno rdzeń może to wcięcie niwelować.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1274 Napisanych postów 472 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17139
Andriej, jako na ciekawostkę możesz też zerknąć tutaj :)
Dwa ostatnie posty - tabela i sposób wyliczenia

http://m.sfd.pl/IDEALNE_PROPORCJE-t67714.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Bartosz_P
Andriej, jako na ciekawostkę możesz też zerknąć tutaj :)
Dwa ostatnie posty - tabela i sposób wyliczenia

http://m.sfd.pl/IDEALNE_PROPORCJE-t67714.html



No kończy się na 183cm więc na dość niskich facetów bo sporo jest takich, którzy mają sporo więcej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1274 Napisanych postów 472 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17139
rion10
No kończy się na 183cm więc na dość niskich facetów bo sporo jest takich, którzy mają sporo więcej


Dla 90kg przy 193cm też da radę wyliczyć

Bardziej dodałem to jako ciekawostkę z lekkim przymrużeniem oka na liczby. Jak wiadomo kompozycja sylwetki i jej proporcje są często mocno indywidualną sprawą i to od samego zainteresowanego zależy kiedy będzie się czuł dobrze w swoim ciele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Wiadomo, że to wszystko takie bardziej wyliczenia niż fakty, dla ciekawostki można poczytać
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4141
No, ale czy ostatecznie warto te skośne mocniej przetrenować? Wtedy pewnie mnie troche poszerzy w talii, ale o to by mi nawet chodziło, bo jestem tam mały
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
skosy same w sobie dosc dobrze sa angazowane we wszystkich cwiczeniach brzucha czy wielostawach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wątpie byś poszerzył tym talie, ale możesz próbować.Pamiętaj jednak, że przy dużym poziomie umięsnienia ramion, klatki i pleców wąska talia jest zaletą. Popatrz na sylwetki ze złotej ery kulturystyki.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Andriej100
No, ale czy ostatecznie warto te skośne mocniej przetrenować? Wtedy pewnie mnie troche poszerzy w talii, ale o to by mi nawet chodziło, bo jestem tam mały


Skosy są częścią rdzenia więc sprawne i silne mięśnie to odpowiednia stabilizacja i zabezpieczenie kręgosłupa.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Finalny, 4-dniowy trening split do oceny

Następny temat

Trening siłowy plus interwały

WHEY premium