SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Szerokie biodra

Wysłana -
Witajcie. Jestem tutaj nowy. Mam 15 lat i problem ktory może wydać się dla niektórych bardzo dziwny. Mianowicie chodzi mi o moje biodra. Są duzo szersze od klatki piersiowej i czuje sie z tym troche niekonfortowo. Ćwicze od okolo roku i efekty są zauważalne ake niestety nieposzerzyłem się tylko wyrzeźbiłem. Chodzi mi o to że chcialbym rozbudować mięśnie najszersze grzbietu i poszerzyć talie.Przeszła mi przez glowę taka myśl że wszystko siedzi w mojej psychice i niewidac tak tego tylko mi sie tak wydaje. Myślę że mi pomożecie. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zeby sprawdzic, czy to problem rzeczywisty, czy z postrzeganiem wlasnej sylwetki wrzuc foto do oceny.
Wysłana -
jw byc moze to nie kwestia szerokich bioder, a po prostu slabo rozwinietej masy miesniowej gornej czesci ciala
Wysłana -
Jak możesz to wrzuć fotkę sylwetki to ocenimy czy faktycznie jest problem z tymi proporcjami czy siedzą tylko w głowie
Wysłana -
s
Wysłana -
Słabe zdjęcie

Wymyślasz. Masz normalne proporcje, tylko chudy jesteś.

Trzeba mięśni dokładać. I żadnego poszerzania tali
Wysłana -
Czemu żadnego poszerzania talii
Wysłana -
A po co mieć szeroką talię? Plecy trzeba poszerzać.
Wysłana -
sylwetka typowej budowy, nic nie ma nadzwyczajnego pozostalo ostro pracowac nad sylwetka
Wysłana -
Panie kolego dołóż masy mięśniowej i będzie kosa. Tale i biodra masz wąskie więc proporcje będą dobre jak poprawisz górę
Wysłana -
Usunięty przez rion10 za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź