SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sześciopak

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 124
Witam mam 15 lat 74 kg . Otóż od 5 miesięcy byłem na redukcji schudłem z 97 kg na 74. Robiłem cardio. I pytanie jest takie czy przy takim poziomie tkanki tłuszczowej na brzuchu można wyrzeźbić mięśnie ? Czy jeszcze redukować ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Oprócz niskiego BF to jeszcze mięśnie brzucha trzeba ćwiczyć. One też bodźca potrzebują. Robisz 2-3 w tyg jakikolwiek trening brzucha? Ćwiczysz na siłowni/kalistenika? Fajnie że redukujesz, niemniej grube, odseparowane kostki na brzuchu wymagają dedykowanego treningu.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Musialbys wrzucić jakieś wyrazne zdjęcie przodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak masz mieśnai brzucha dopalisz reszte tłuszczu to bedą widoczne jak ich nie masz to nawet jak zredukujesz to nie będzie sześciopaka
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 124
Trening na mięśnie brzucha robię 5 razy w tygodniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 124
Siłownie też mam 5 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
5 razy na tydzien to raczej słabo to wygląda, jak zredukujesz to lipa będzie bo raczej mięśni mie masz za dużo

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94124 Napisanych postów 363950 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667651
Tluszczu za dużo aby było mięśnie brzucha widać,lecz dalsza redukcja cię zje do zera

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
chłopaku rób masę mięśniową nie redukuj ;) większe ciężary na treningach skoro przy 5 treningach tygodniowo na siłowni tak słabo ... chociaż znam takich co codziennie na siłowni siedzą... dosłownie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Szesciopak u chudego jest jak duze cycki u grubej baby
5x week silownia to zdecydowanie za duzo 3 max 4 Ci starcza i zbuduj jakies miesnie bo narazie to slabo jest a dopiero pozniej zredukuj i moze uda Ci sie rowniez 6cio pak zrobic bo nie wiem co trzeba miec w glowie zeby przy takiej sylwetce chciec krate na brzuchu,nic Ci to do wygladu nie doda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 124
Czyli teraz robić masę ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Unormowanie metabolizmu.

Następny temat

Nie umiem schudnąć bez treningu

WHEY premium