SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczyt formy - dziennik treningowy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Witam wszystkich,
postanowiłem założyć własny dziennik treningowy. Mam nadzieję, że dzięki niemu nie stracę motywacji. Byłbym wdzięczny, gdybyście go od czasu do czasu odwiedzili i podzielili się swoimi spostrzeżeniami.

Zakładam go w tym dziale, ponieważ zamierzam stosować okno jedzenia w godzinach 12-22. Okno jest długie, bo aż 10 godzin, ale zamierzam harować na treningach na prawdę bardzo ciężko więc i okno musi być dłuższe. Mój cel to osiągnięcie jak najlepszej formy. Wygląd nie ma wielkiego znaczenia, bo i tak jestem już zadowolony, jednak mam nadzieję, że dzięki treningom uda mi się zrobić lekką rekompozycję.

Wiek: 20 lat
Wzrost: 180cm
Waga 74kg
Plan treningowy: Nie będę od razu wszystkiego zdradzał. Codziennie będą się pojawiały wpisy odnośnie tego co zrobiłem.
Suplementacja:
- magnez
- wapń
- witamina D (w zależności od ekspozycji na słońce)
- witamina C (200mg)
- omega 3 (990 EPA; 660 DHA)
- MSM (2000mg)
- olimp vita sport
- beta alanina (4g)
- GABA (kwas gamma-aminomasłowy) (2000mg)
- Być może wrzucę gdzie niegdzie BCAA (bo mi troszkę zostało) oraz białko w proszku.

Do tej pory stosowałem IF z sześciogodzinnym oknem jedzenia 15-21. Moi celem było osiągnięcie jak najniższego bf - około 8%. Niestety nawet kiedy już było widać ostatnią prostą to dochodziło u mnie do załamania i zjadałem w ciągu 3-4 dni po 7000-8000kcal śmieciowego jedzenia i cel znów się oddalał. Tak było mniej więcej od roku więc bf od roku stoi w miejscu, a przez powyższą praktykę spadło trochę mięśnia. Jak już wspomniałem redukuję od bardzo dawna więc pojawiała się frustracja przez co coraz bardziej obcinałem kcal w diecie aż doszedłem do momentu, że jadłem po 2000-2200kcal, przy kilku treningach w tygodniu więc metabolizm zwolnił. Powiedziałem sobie dość. Za bardzo lubię jeść, aby jeść tak mało :D. Postanowiłem więc na nowo rozkręcić metabolizm i od kilku dni stopniowo dodawałem kcal w diecie.
Zawsze trzymałem dobrą formę. Gram w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i inne sporty na ile tylko pozwala czas. Moim głównym hobby jest jednak boks. Oczywiście ćwiczę też na siłowni, a w ciągu ostatnich 2 miesięcy dorzuciłem do repertuaru tabatę, domowy trening crossfit oraz interwały biegowe. Mam nadzieję, że dzięki temu moje ciało jest już w tej chwili gotowę, aby rozpocząć na prawdę ciężką harówę.

Hard work & dedication

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
A oto dzisiejsza miska.
Zamiast oleju rzepakowego użyłem ryżowego, ale o dziwo nie ma go na potreningu. Mąka pszenna oznacza tutaj naleśniki, do których użyłem jajek, mleka, oliwy, mąki pszennej pełnoziarnistej i orkiszowej typ 1100, ale nie chciało mi się wszystkiego wypisywać.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
Bardzo fajnie,wypiski z jedzenia wrzucaj i dobrze było by jak byś dał zdjęcia z jaka formą startujesz,wraz z dietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
dla powiadomek ;] jedziesz '
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
Powodzenia:)

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Nie mam dobrego aparatu, żeby zdjęcie zrobić.
Diety nie mam stałej. Codziennie jem co innego. Będę wrzucał tutaj rozpiskę i treningów i diety.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Zdjęcia nie muszą być bardzoooo dobrej jakości wystarczy ,że widać co i jak ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
powodzenia!

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 959 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30689
To i ja popatrze. Powodzenia.

„Nie rodzimy się zwycięzcami ani przegranymi; rodzimy się, żeby dokonywać wyborów.”

http://www.sfd.pl/DjMichol_/_Redukcja__Przeciwności_uczą_pokory_-t920245.html

http://www.sfd.pl/LeanGains_Guide-t948212.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Daj zdjęcia na początek, żeby można było porównać jeśli chcesz oczywiście.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
No to zacznę od treningu.

O godzinie 11:30 zacząłem tabatą. Wykonywałem następujące ćwiczenia:
1) burpees
2) podskoki z podciągnięciem kolan do klatki
3) bieg bokserski
4) mountain climbers (obiema nogami na raz)
5) pompki

W sumie zrobiłem 12 serii (6 minut, kończąć podskokami).


O 16:30 miałem trening bokserski 1,5h. W tym ostatnie 10 min to ćwiczenia w parterze (150 brzuszków, 120 grzbietów, 100 pompek).

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
A teraz dietka.

Będę wszystko wrzucał w jednym pliku, bo nie chcę mi się robić 3 czy 4 oddzielnych.
W sumie zjadłem 4 posiłki. Pierwsze 3 były podobne - ryż + kurczak + buraki, ogórki.
Przy okazji schrupałem sobie też 2 marchewki, jabłko i kilka truskawek.

Na kolację zjadłem jajecznicę na pieczarkach i cebuli z chlebem razowym posmarowanym awokado.

Hard work & dedication

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

jak biegać?

Wiecej