SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczupłe!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1369
Co zrobić, żeby wyszczuplić nogi? Zwłaszcza uda??? Nie chce by były umięśnione. Chce, żeby były szczuplejsze! Mam do dyspozycji trochę czasu, siłownię...zacięcie i sporo chęci! Muszę tylko wiedzieć, co powinnam robić w tym celu. Mój trener na silowni wydaje mi się mało kompetentny... ;o((

Pomożecie mi???

Mmonikaa

Mmonikaa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super, bardzo dziekuję za dopowiedzi, oczywiście sogi fajnie, że jest to forum, duzo pomagacie

buziak

nutka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mam nowego avatarka wiec nie mysle racjonalnie jeszcz na mysl o pięknych nogach (nie pokazuj teog posta chłopakowi hhrhr) ale żeby nie były najmniej umiesnione jajk sie da ale przy tym szczuplejsze??
bieganie (moja qmpelka tak robi --> ma jakies kirsy modelek i musiła schudnac i biegała przed szkoła (codzień lub co 2 )po ok 30-45 min --> powolutku rzecz jasna nie sprintem,
moze być rowerek stacjonarny, basenik
a na siłowni rób przywodziciele i odwodziciele.. miesni nie bedzi e Ci po tym widać (ta modelka tez tak robi)
łydki to nie rób wznosów w siadzie ,bo (moim zdaniem) nieładnie wyglada rozwinięty płaszczkowaty u kobiet.. lepiej rozwinąc dwygłowy łydki
na 2głowy uda rób wginanie nmów lezac i rzymski martwy ciąg
http://www/kulturystyka.pl/atlas/

Dzięky Ci Boże za rykoszet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właściwie to jak jest z tym bieganiem? Wystarczy 20 minutek przed śniadankiem? Dopiero zaczynam biegać i obawiam się, że dłuższy czas, póki co, nie wchodzi w grę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
organizm zaczyna spalnie tłuszczu po 15 minutach biegu np,
takze 20 min to troszku za mało.. ale lepsze to niż nic.. jedank przedłuż bieg o 10 minutek i bedzie oka...

Dzięky Ci Boże za rykoszet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
glikogen zostaje spalony dopiero po ok 20-25 minutach.. a wiec bieganie w celu odtluszczenia ciala krocej niz 40 minut nie ma sensu...
Najbardziej optymalny wysilek aerobowy to ok 60-90 minut...

Pozdrawiam, Dezir
------------------------------------------
"If you always do what you always done, you will always get what you always got"
Ostatnio "staje się 24 godzina tłusta płonąca maszyna"

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Ja zalecil bym raczej wlasciwa pielengnacje...
czyli:

1. Zimne prysznice
2. pocieranie szorstka rekawica
3. stosowanie kremow i oliwek na celulitis i na ujedrnienie skory jakich konkretnie to moze ci panie powiedza bo ja sie tak dobrze na kosmetykach to nie znam.

Co do trningow to jak najbardziej plywanie i steperek. BIegania bym raczej nie polecil bo to umiesnia nogi a to chcesz uniknac z steperkiem takze umiarkowanie. Mozesz skorzystac z rowerku ale takiego ktory pozwala ci pedalowac w poziomie siedzac.

No i dieta...

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3203
dE^SiRE ... to będzie retorycznie . Podoba mi się to co piszesz (dzięki) tylko jak u licha znaleźć czas na areoby powyżej godziny . A zdrugiej beczki to rano nie mogę ich ćwiczyć (na 7 do roboty) , a po treningu nóg np dzisiaj w piątek ze 3 dni będę miał utrudnione chodzenie , więc jak zasuwać na bieżni (nie mam rowerka bo gniecie w d**ę) np.
A może masz pomysł aby nie trwało to tak długo a było skuteczne



Zmieniony przez - AJ w dniu 2003-03-28 16:03:52

AJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4238 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7288
Z własnych doswiadczeń wiem, że na wyszczuplenie nóg, a przedewszystkim ud, skuteczne są ćwiczenia rozciągające mięśnie. Polecam calanetics.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mozesz odrobinke rozszerzyc temat...? Dla mnie calanetics kojarzy sie z malo aktywna forma cwiczen. Naprawde daje widoczne efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4238 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7288
Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i piszę to co sama zauważyłam ćwicząc calanetics:). Na pewno nie schudniesz mocno uprawiając te ćwiczenia, natomiast ładnie ukształtujesz swoją sylwetkę.Dodam jeszcze,że ćwiczę z kasetą (tak jest łatwiej i masz pewność,że niczego nie pominiesz)Efekt: ciało jest sprężyste, jędrne, mięśnie ładnie zarysowane ale nie rozbudowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
AJ- brak czasu to podstawowy problem kazdego z nas...
Na poczatek mozesz biegac 2 razy w tygodniu po 40 minut, lub wiecej, jesli ci na to czas pozwala. Dopóki bedziesz czuł nogi az tak bardzo, to trenuj delikatnie- w miare uplywu czasu zwiekszaj intensywnosc/ ilosc/ dlugosc biegu... zawsze mozesz biegac dluzej w dni wolne od pracy (niedziela)

Pozdrawiam, Dezir
------------------------------------------
"If you always do what you always done, you will always get what you always got"
Ostatnio "staje się 24 godzina tłusta płonąca maszyna"

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta dzieki ktorej spale tkanke tluszczowa

Następny temat

Dieta na mase !!!

Wiecej