SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczęka bokserska się nie forumuje

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
Witam,
Dzisiaj doszła do mnie szczęka bokserska żelowa firmy dragon. Formowałem ją wg instrukcji jednak cały czas wypada.. (formowałem z 15 razy). Żel wychodzi już poza szczękę i skończył się ze zębami praktycznie dotykam spód.. da się jeszcze coś z tym zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Instrukcja do tej żelowej jest ch**owa. Grzejesz we wrzątku tyle ile masz powiedziane (to akurat dobre), później wkładasz na zęby i dociskasz palcami z każdej strony przez podany czas. Później do zimnej wody i powinna się trzymać. Możesz w międzyczasie jak dociskasz zasysać powietrze. Co istotne - postaraj się na jak największej powierzchni docisnąć do zębów ochraniacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Spróbuj zasysać powietrze spod szczęki. Powinno pomóc przy formowaniu.

vivere militare est

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice bokserskie a worek treningowy

Następny temat

Szkola wojskowa

WHEY premium