SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Szafki do szatni

Wysłana -
Jesteśmy na etapie wyposażania siłowni. Pomieszczenie na szatnie to około 4,5 m długości i jakieś 4 metry szerokości. Zamysł jest taki, aby na obu ścianach stały szafki (tak po 10 sztuk). Na środku ławka do siedzenia. Pytanie jakie szafki i ile to może kosztować?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zalezy kto je bedzie robił, handlówek raczej nie brałbym bo pieron wie jak się wpasują, podbić najlepiej do osób so robią meble i niech zrobią wycene.

jak chcesz gotowce to 6 boksów metalowych kosztuje ok 1000 zł, wpisz w googla szafki do siłowni, wyskoczy Ci np forma B2B Partner czy heritus

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-03-16 21:24:59
Wysłana -
Pytałem w punkcie w którym zajmują się robieniem mebli na wymiar - ale oni tworzą głównie z drewna. Proponowali, ale ich trwałość będzie pewnie licha. Coś takiego jeszcze znalazłem: https://www.ajprodukty.pl/szatnia-i-przebieralnia/szafki-osobiste/18539200.wf pytanie czy zamykanie na kluczyk będzie wygodne? Na basenach mają np na zegarki magnetyczne, ale na siłce to chyba nie do końca praktyczne?
Wysłana -
U mnie była jedna siłownia jak jeszcze do podstawówki chodziłem i tak przechodziła z rąk do rąk i po dobrych 15 latach były w innym miejscu te szafki i do tej pory pewnie są, zwykłe z płyt. Na nowej siłowni też są z płyt już ponad rok i jest ok.
Wysłana -
a może tu coś znajdziesz?

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-10-07 11:27:26
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź