SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syropy 0 kalorii zestawienie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Jadłam gorsze
Te trzymają poziim
Ananas słabszy i wodnisty mało wyrazisty tak: 2.5/5
Wisnia 3.5/5 - pije z herbatą
Oczywiście najwięcej wlalam prosto do gęby, w sumie smaczne






Zmieniony przez - natalijka w dniu 2018-05-24 23:15:59
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 132
Hej, mam pytanie poniekąd też smakowe, orientuje się ktoś z smakoszy czy jest firma sosów wypuszczająca bez sukralozy ? Może jakieś są na erytrolu albo innym słodziku o lepszej sławie niż wspomniana sukraloza? Niestety ja nie mogę się takiego doszukać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja teraz kupuje ten oreo z AN zawsze i dla mnie najlepszy chyba jaki pilem ogolnie z syropow.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1716
Nugat od od allnutrition rządzi, tak samo bbq od sfd - szkoda że nie da się ich kupić, bo kończą się zapasy w chwilę, a na live czacie ciągle przekładają datę uzupelnienia smaków ;/. A do konkurencji przechodzić nie chcę, bo na sfd zbieram punkty - ale jak będą restocki raz na dwa miesiące, to nie będę miał wyboru.

Apropose konkurencji - ktoś testował kebabowy od K**?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
tak, taki keczup z majonezem na ostro, wg mnie bardzo ok

czy te sosy z sfd i AN na slodko sa geste czy rzadkie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1716
obelixik
tak, taki keczup z majonezem na ostro, wg mnie bardzo ok

czy te sosy z sfd i AN na slodko sa geste czy rzadkie?


Powiem ci, że w porównaniu do zwykłych sosów - rzadkie, Allnutrition truskawka wodna mocno (i w smaku też jak lody wodne trochę...) Nugat jednak trochę lepiej, podobno jak na sos zero w miarę gęsty - jak dla mnie, one wszystkie są wodniste.

Co do słonych sosów - testowałem BBQ - nie mam się do czego przyczepić, konsystencja prawie jak zwyczajnego sosu BBQ, może naprawdę deliktanie rzadsza, ale zbliżona, również smakowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Storfugl
Apropose konkurencji - ktoś testował kebabowy od K**?
testowalem wszystkie sosy z k f d i powiem jedno lepszych nie ma czy to na slodko czy tez czosnek i kebab
tez bym wolal wziac z sfd/all przy zamowieniu bialek a tak niestety musze kupowac u konkurencji jak przejezdzam niedaleko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ktoś testował sos gym beam?
https://sklep.sfd.pl/GymBeam_Zero_Syrup_White_Chocolate-opis38801.html#opis

ogólnie to trochę lipa że nie ma czekolady SD bo chyba najlepsza była z tych dostępnych w sklepie SFD




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-09-22 16:44:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulpety z kurczaka wersja light

Następny temat

Zielone curry z mleczkiem kokosowym by Malinowa

WHEY premium