SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syropy 0 kalorii zestawienie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1246
DamiosL
Napisze jeszcze tu; kupiłem ostatnio czekoladowy ze Sport Definition i to jest dla mnie mistrzostwo świata i pod względem smaku i konsystencji. Zniknie z waflami ryżowymi bardzo szybko

Czytałem, że jeszcze smak Pancake z SD jest spoko więc na pewno przetestuje. Coś jeszcze warto?


bedzie trzeba sprobowac tego Sport Definition jak tak polecacie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
SalvatoreLucania
Pamietam kamilplnk ale jednak do ideału troche brakuje
wysokie wymagania hehe bo dla mnie to jest idealny jesli chodzi o smak i konsystencje,szkoda ze
K F D nie ma czekolady bo jem je teraz i sa gestsze niz SD a sa bardzo pyszne
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Jak ktoś faktycznie ma wyj**** na te kcal to z konkurencji sosy chyba najlepsze pod względem smaku i konsystencji.

No ale jak komuś zależy na czyściutkim zero to ze słodkich właśnie SD - czekolada i pancake mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
E tam juz nie przesaxzajmy tam kalorii tyle co kot naplakal :D ale fakt dla mnie konkurencja i sd meeega dobre!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
kamilplnk
E tam juz nie przesaxzajmy tam kalorii tyle co kot naplakal :D ale fakt dla mnie konkurencja i sd meeega dobre!


Dokładnie. Mi też bardzo smakują te kilka kcal większego znaczenia nie ma, tymbardziej w przypadku kiedy żaden ze mnie zawodnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 604
Nie polecam słonych sosów od WK. Zamówiłem przez różne opinie, czasem zachwalano jakie to dobre i nie czuć że sztuczne, a czasem że słabe lecz zjadliwe. W sosie Bolońskim i Słodkie Chili ani trochę się nie sprawdza. Po wylaniu na talerz czy kanapkę tak śmierdzi, że odbiera apetyt. Obydwa smaki lecą do kosza, dobrze że na promocji kupiłem. Już wolę doliczać te kalorie :P
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dziś dostałem z WK Czekolada-Karmel, będzie próbowane z waflami wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
I dziś też zamówiona nowość z AN!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
Daj znać koniecznie jak aero się sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2438
Koniecznie jak najszybciej czekam na recenzje!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulpety z kurczaka wersja light

Następny temat

Zielone curry z mleczkiem kokosowym by Malinowa

WHEY premium