SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syropy 0 kalorii zestawienie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Vanilie tez probowalem. Za pierwszym razem stwierdzilem ze dobra, za drugim ze taka sobie, za trzecim ze w sumie nie bardzo mam z czym jesc... I od tej pory stoi otwarta i nie ruszona . A BBQ juz mi prawie polowa poszla w ciagu trzech dni. Zaluje ze wzialem tylko butelke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
A jak te sosy od WK? Bo widze ze np. saker to non toper je dodaje do czegos :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Pieczone jablko 8/10
Czekolada - orzech 9/10 - takie monte
Bolognese 7/10
Te mialem i w sumie mi podeszly, ujemny punkty za to ze dla mnie one sa troche za rzadkie, tyle ze dla mnie wiekszosc sosow jest za rzadka , inne mi nie podeszly a probowalem chyba wszystkie jakie mieli na tegorocznych debiutach, wiem ze od tego czasu im sie powiekszyl asortyment. No a wrajacac do tych smakow to dobre, tyle ze oni dosyc duzo za nie chca z tego co pamietam, ja te trzy mialem od nich w promo za 30zl to sie oplacalo, ale jakbym mial za sos im zaplacic chyba 20zl to ich p******e serdecznie


Zmieniony przez - Da_Riusz w dniu 2017-08-17 21:52:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
SalvatoreLucania
To która firma ma najgęstsze sosy? Tyko zeby to miało smak np. truskawki a nie czyścika do kibla

Konkurencja tylko są 2ale
- nie jestem pewien czy mają truskawkowy, wiśnia jest na bank
- nie mają 0kcal tyle jakieś śladowe ilości ww


Zmieniony przez - sOiR w dniu 2017-08-17 22:44:06

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 204 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55968
ktoś próbował sosy zero firmy eprotein?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Kupiłem ostatnio ze sport definition sos czekoladowy...najlepszy zero jaki jadłem, co prawda lekko taki kwaśnawy smak ma, ale z omletami i innymi cudami pycha no i gęsty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Znowu przetestowalem cos naszej AN ;)
Czekolada AN - dla mnie jest bardzo mocno sredni. O ile jeszcze na czyms (najlepiej mocno slodkim) troche gubi sie smak i daje rade, o tyle jak sprobowalem bez niczego to strasznie czuc chemia i taki kwaskowaty smak, az piekacy. - 4,5/10
Bolognese AN - a tutaj bardzo smacznie, troche slabiej niz Barbecue ale ogolnie tez bardzo dobry - 7/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
To u mnie znów bolognese z an b.dobry i spokojnie dał był 8.5/10. Czekolada mam identyczne odczucie jak ty. Barbecue ogólnie nie lubię ale nie widzę różnicy pomiędzy tymi że sklepu a tym z an
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
No bo bolognese jest b dobry moja ocena to już był czysto subiektywny gust smakowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulpety z kurczaka wersja light

Następny temat

Zielone curry z mleczkiem kokosowym by Malinowa

WHEY premium